„Banga“ nugalėjo „Taurą“

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Tauragėje vykusiose LFF I lygos 23 varžybose „Banga" dar kartą nugalėjo „Taurą" 3:0.

Jau nuo pirmųjų rungtynių akimirkų atrodė, kad tik laiko klausimas, kada grius „Tauro" gynybiniai įtvirtinimai. 2 minutę K.Urbaitis iš toli pataikė į skersinį, dar po minutės po K.Urbaičio perdavimo A.Ivanauskas iš penkių metrų įsigudrino nepataikyti į vartus, o 4 minutę A.Bačanskio pavojingą smūgį už galinės linijos nukreipė „Tauro" vartų sargas. Vėliau gargždiškių pavojingų atakų kiek sumažėjo – per pirmąjį pusvalandį gerų galimybių dar neišnaudojo A.Staponka ir M.Kura. Visgi 32 minutę A.Staponka galiausiai pasinaudojo „Tauro" gynėjų klaidomis – keletą kartų baudos aikštelėje pasitaisęs kamuolį smūgiavo neatremiamai.

36 minutę šansą išlyginti rezultatą turėjo šeimininkai, kai po klaidų gynyboje R.Maruyama gavo galimybę smūgiuoti iš kelių metrų. Laimei, „Bangos" gynėjai spėjo blokuoti tauragiškių legionieriaus bandymą.

Antrą puikią progą „Tauras" turėjo antrojo kėlinio pradžioje, tačiau įspūdingą reakciją ir šuolį pademonstravo I.Driomovas, atrėmęs į vartų „devyniukę" skriejantį kamuolį.

Nusiraminti „Bangos" gerbėjai galėjo tik 65 minutę. Po to, kai prieš minutę aikštėje pasirodžiusį D.Pačkauską šeimininkai nugriovė baudos aikštelėje, į „Tauro" vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. M.Kura suteiktą galimybę išnaudojo užtikrintai.

Trečias įvartis į „Tauro" vartus krito 81 minutę, kai vienas prieš šeimininkų vartininką išbėgo E.Drąsutis.

Besibaigiant rungtynėms „Bangos" žaidėjai dar du kartus buvo atsidūrę vienas prieš vieną su šeimininkų vartininku, tačiau tiek E.Drąsutis, tiek D.Pačkauskas galimybių padidinti persvarą neišnaudojo.

Kitas rungtynes „Banga" žais šeštadienį, rugpjūčio 22 dieną, 14 valandą Šilutėje su „Šilute".

Iš protokolo. Tauras (Tauragė) – Banga (Gargždai) 0:3 (0:1).
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 100 žiūrovų. Teisėjas – J. Mačikunytė (Šiauliai).
Įvarčiai: 32 min. A. Staponka, 65 min. - iš 11 m baud. M. Kura, 82 min. E. Drąsutis (Banga). Įspėti: 40 min. D. Norkus (Tauras); 46 min. D. Padaigis, 81 min. E. Drąsutis (Banga).
„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, D.Padaigis, A.Ivanauskas, T.Dargužas, M.Gudauskas, S.Urbys (56' E.Drąsutis), A.Butkus, K.Urbaitis (64' D.Pačkauskas), M.Kura (79' I.Jurgutis), A.Staponka, A.Bačanskis (81' S.Jurkus). Atsargoje liko: K.Smilingis, L.Gedmintas.