Komandos „Gargždų pramogos SC“ išvykoje laukė skaudus pralaimėjimas

Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

Rugpjūčio 15-ąją, šeštadienį, „Gargždų pramogos SC“ futbolininkai Šiauliuose rungtyniavo su praėjusių metų II lygos nugalėtojais FK „Juventa“ komanda.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, tačiau gynėjai neleido sukurti pavojingų progų. Kėliniui įpusėjus, žaidimas išsilygino ir gargždiškiai pirmieji turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau po A.Lenkšo smūgio galva kamuolį nuo vartų linijos atmušė Šiaulių klubo žaidėjas. Sužaidus apie 25 min., rungtynės buvo stabdomos, nes E.Karpavičius po dvikovos nesėkmingai nukrito ant peties ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Negano to, žaidėjas skubiai išvežtas į miesto ligoninę. Kėliniui besibaigiant, E.Bračkus nesėkmingai gynėsi baudos aikštelėje ir rungtynių teisėja skyrė 11 m baudinį, kurį šeimininkai realizavo sėkmingai.

Iškart po pertraukos R.Malakauskas įsiveržė į baudos aikštelę, atliko perdavimą A.Lenkšui, tačiau šio smūgį atrėmė vartininkas. Įpusėjus antram kėliniui, E.Garbauskas pabėgo nuo gynėjų, tačiau proga išlyginti rezultatą nepasinaudojo. Rungtynėms artėjant į pabaigą, bent tašką iškovoti siekę gargždiškiai praretino gynybą, o šeimininkai kontratakoje padvigubino rezultatą, o jau per pridėtą rungtynių laiką įtvirtino pergalę rezultatu 3:0.