Radviliškyje – įvarčių lietus

(1 balsas)
fkbanga.lt nuotr. fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Radviliškyje „Banga" LFF I lygos 31 turo varžybose rezultatu net 8:2 sutriuškino „Lokomotyvą".

Dvikova mūsų komandai prasidėjo šaltu dušu – po M.Ligeikos įvarčio 11 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. Tiesa, netrukus „Banga" perėmė susitikimo vadžias į savo rankas ir jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną – 1:3, o antrojo kėlinio pradžioje pavertė susitikimo pabaigą formalumu.

Šiose rungtynėse progą debiutuoti pagrindinėje komandoje gavo dar du U-19 komandos atstovai – Š.Skulskis ir J.Šimkus.

Kitas rungtynes „Banga" žais spalio 18 dieną 13 valandą Gargždų miesto stadione su „Kaunu".

Iš protokolo. Lokomotyvas (Radviliškis) – Banga (Gargždai) 2:8 (1:3).

Radviliškio m. centrinis stadionas, 89 žiūrovai. Teisėjas – V. Kazlauskas (Kaunas)

Įvarčiai: 11 min. M. Ligeika, 86 min. N. Misiuk (Lokomotyvas); 16, 21, 37, 65 ir 85 min. A. Staponka, 53 min. A. Bačanskis, 56 min. (iš 11 m baudinio) ir 78 min. K. Urbaitis (Banga)

„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, S.Jurkus (84' J.Šimkus), D.Padaigis, T.Dargužas, M.Gudauskas, E.Drąsutis (68' P.Lotužys), A.Butkus, K.Urbaitis, D.Pačkauskas (82' I.Jurgutis), A.Staponka, A.Bačanskis (79' Š.Skulskis). Atsargoje liko: E.Jonaitis.