„Ledžinga“ sutriuškino „Šilutę“

Asociatyvi J.Blagnio nuotr. Asociatyvi J.Blagnio nuotr.

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos Žemaitijos ledo čempionato rungtynės tarp Šilutės „Šilutės“ ir Gargždų „Ledžingos“.

Rungtynėse favorite laikomos Gargždų komandos žaidėjas prieš varžybas prasitarė, kad jie niekada nelaimi prieš Šilutę.

Nuo pat pirmos rungtynių minutės ant ledo užvirė kova ir tik kiek tikslesnių „Ledžingos“ jaunimo atakų užbaigimo dėka gargždiškiai jau pirmajame kėlinyje atitrūko dviem įvarčiais. Tą patį pakartojo ir antrajame kėlinyje. Trečiajame kėlinyje Šilutė pelnė du švelninančius jų padėtį įvarčius, bet Gargždai į tai atsakė keturiais. Galutinis rungtynių rezultatas – 2:8.

Kitas rungtynes Gargždų „Ledžinga“ Klaipėdos „Akropolyje“ žais spalio 26 d. 22 val. su Mažeikių komanda „Smūgis“.