„Bangos“ nesėkmės nesibaigia

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Penktadienį Vilniuje LFF I lygos 9 turo varžybose „Banga“ 0:2 nusileido vietos „Vyčiui“.

Aktyviai dvikovą pradėję vilniečiai jau 8 minutę pasinaudojo „Bangos“ klaidomis gynyboje ir po perdavimo iš dešiniojo krašto N.Misiuk iš arti pasiuntė kamuolį į vartus. 29 minutę istorija pasikartojo – dar po vieno perdavimo iš dešiniojo krašto jau A.Skuratovič padvigubino šeimininkų persvarą. Nedaug trūko, kad ir po trečios identiškos vilniečių atakos kamuolys atsidurtų „Bangos“ vartuose – į smūgį sureagavęs M.Galdikas atmušė kamuolį nuo vartų linijos.

„Banga“ kiek atkuto antrajame kėlinyje, tačiau ir per jį arčiau tikslo buvo vilniečiai, neišnaudoję keletos dėkingų progų.

Rungtynių santrauka – futbolo.tv.

V.Žutauto komentaras – futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione gegužės 27 dieną 20.30 val. su „Trakais B“.

Iš protokolo. Vytis (Vilnius) – Banga (Gargždai) 2:0 (2:0).

Įvarčiai: 8 min. N.Misiuk, 29 min. A.Skuratovič (Vytis).

Įspėjimai: 60 min. R.Simanavičius, 90+1 min. D.Stankevič (Vytis).

„Bangos“ sudėtis: M.Galdikas, S.Urbys, A.Ivanauskas, M.Bitinas, D.Padaigis, G.Žukauskas (77' E.Vainoras), A.Butkus, K.Urbaitis (85' J.Triuška),  M.Kura (46' A.Lukošius) A.Staponka, A.Bačanskis (68' E.Drąsutis). Atsargoje liko: I.Driomovas.