„Banga" sužaidė lygiosiomis su Alytaus „Dainava"

fkbanga.lt nuotr. fkbanga.lt nuotr.

Trečiadienį Alytuje po keturių pergalių iš eilės „Banga" sužaidė lygiosiomis 0:0 su Alytaus "Dainava".

Ne itin aktyviai pirmajame kėlinyje žaidusi „Banga" tik vartininko I.Driomovo ir fortūnos dėka išvengė didesnių nemalonumų.

Artėjant kėlinio viduriui, alytiškiai vieną po kito sukūrė tris pavojingus epizodus. R.Stankevičiaus ir R.Solomino smūgius iš baudos aikštelės atrėmė „Bangos" vartų sargas, o 22 minutę, po baudos smūgio iš dešiniojo krašto ir R.Solomino kyštelėtos galvos, kamuolys atsimušė į virpstą.

Dar kartą I.Driomovas sublizgėjo antrojo kėlinio pradžioje, kai į kampinį nukreipė iš aštraus kampo į vartus siųstą kamuolį. Visgi antrajame kėlinyje tai buvo vienas iš retesnių pavojingų epizodų prie „Bangos" vartų.

Gargždiškiai aktyviai spaudė šeimininkus dar jų aikštės pusėje ir dažna „Dainavos" ataka baigdavosi prarastu kamuoliu.

Keletą kartų „Banga" neišnaudojo alytiškių „dovanų" ir klysdavo paskutinėje atakos stadijoje.

Geriausią galimybę pasiųsti kamuolį į vartus 66 minutę turėjo A.Staponka, po gražios kombinacijos ir puikaus K.Urbaičio perdavimo, išbėgęs vienas prieš „Dainavos" vartų sargą. Deja, po "Bangos" kapitono smūgio kamuolys nuskriejo ne tik greta vartininko, bet ir greta vartų.

Kitas rungtynes „Banga" žais Gargžduose liepos 29 dieną 20 valandą su Kelmės „Kražante".

Iš protokolo. Dainava (Alytus) – Banga (Gargždai) 0:0.

Įspėjimai: 17 min. R.Stankevičius, 64 min. V.Dovbysh, 86 min. S.Lozinskyi (Dainava); 44 min. M.Bitinas (Banga).

„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, S.Urbys, M.Bitinas, A.Ivanauskas, M.Gudauskas, A.Bačanskis (80' P.Lotužys), A.Butkus, K.Urbaitis, E.Drąsutis, G.Žukauskas, A.Staponka. Atsargoje liko: M.Galdikas, I.Jurgutis, J.Skuodas, T.Vitkauskas.