Mano GargždaiA.Vareikienei – kolegų padėkos

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)

 

Šeštadienio popietę vyko vienas svarbiausių oficialių Gargždų 760-ojo jubiliejaus renginių – Garbės pilietės pagerbimo iškilmės. Šiemet Garbės pilietės medalis iškilmingai buvo įteiktas žurnalistei, visuomenės veikėjai Aldonai Vareikienei.

Gargždų miesto atminimo ženklais jubiliejaus proga taip pat buvo apdovanoti ir dar 15 Klaipėdos rajono bendruomenės narių – po vieną iš kiekvienos seniūnijos.

Ceremonijoje senosios muzikos ir šokių ansamblio „Banchetto Muzicale“ pasirodymai kūrė iškilmių atmosferą. Garbės piliečio medalį ir atminimo ženklus piliečiams įteikė rajono meras Vaclovas Dačkauskas.

„Linkiu visiems geros nuotaikos ir būti laimingais. O laimingais būsime tada, jei mūsų miestas toliau gyvuos, gražės ir klestės. Gargždai tikrai klestės, jei mes visi darniai, susitelkę dirbsime jo labui. Su švente, mielieji“, - į susirinkusius kreipėsi Vaclovas Dačkauskas.

Garbės pilietės medalio atsiimti į sceną atėjusi A.Vareikienė pirmiausiai dėkojo.

„Labai ačiū visiems, su kuriais man teko bendrauti, ačiū tiems, apie kuriuos man teko rašyti, ačiū visiems, kurie skaitėte. Tačiau mes, žurnalistai, darbe nesame vieniši, mūsų darbas yra kolegialus. Ir aš manau, kad teisybę pasakysiu tardama, kad šiandien čia, scenoje, šalia manęs turi būti visi mano bendradarbiai“, - kvietė koleges Garbės pilietė.

Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ kolektyvas  tokiam scenarijui buvo pasiruošęs -  į sceną  A.Vareikienės kolegės atsinešė laikraštį reklamuojančią vėliavą.

Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė kolegę sveikino pakiliai ir nuoširdžiai.

„Šiandien mums visiems, laikraščio žmonėms – ypatinga žinia ir ypatinga diena. Buvo pasakyta, kad esame bendradarbiai, tačiau mes esame Aldonos mokiniai, nes būtent ji išmokė mus paisyti pagrindinių žurnalistikos principų, nes pati Aldona visada buvo principinga, tiesi, nuoširdi ir atvira. Aš žinau, kaip Aldona nemėgsta patetikos ir banalių žodžių. Visgi manau, kad pasakydama, jog Aldona yra kultūros ir šviesos žmogus, pasakysiu apie ją iš esmės, - sakė V.Butkuvienė. – Dėkojame jai ir sveikiname mūsų kolegę, mūsų mokytoją su garbingu ir vertu apdovanojimu.“

Garbės pilietę A.Vareikienę ir visus susirinkusiuosius į šventę sveikino Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis, Seimo nariai Agnė Bilotaitė, Petras Gražulis, Ylavos meras  Włodzimierzas Ptasznikas, miesto jubiliejaus proga merui įteikęs Ylavos nuotrauką.

Gargždų miesto atminimo ženklais taip pat buvo apdovanoti Bernardas Andrijauskas, Saulius Bloškys, Justinas Donauskas, Virginijus Jocys, Zofija Jurgaitienė, Irena Liaudanskienė, Ingrida Narbutienė, Danutė Ričkienė, Tadas Surplys, Irena Vaitelienė, Palmira Ona Vaičienė, Aidanas Valaitis, Sabina Vinciūnienė, Jonas Žiautys.

Iškilmių akimirkos Arūno Stapono fotografijų galerijoje:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 76 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,