Balandžio 20 d. Gargždų „Minijos“ progimnazijos 5–7 klasių moksleiviai ir mokytojai dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Darom 2018“, kurios tikslas – suburti žmones, skatinti bendruomeniškumą, atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas.
Septintokai ir šeštokai tvarkė ne tik Gargždų senojo parko teritoriją, bet ir surinko, surūšiavo šiukšles, nulūžusias medžių šakas atokesnėse vietose, palei Minijos upę. Penktokai tvarkė žydų kapines. Tikimės, kad niekam nekils noras šiukšlinti taip pamėgtose mūsų miesto gyventojų teritorijose.
Akimirkos iš akcijos „Darom“ – „Minijos“ progimnazijos nuotraukose:
Paveikslėlių galerija
View the embedded image gallery online at:
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/14134-netyla-akcijos-darom-atgarsiai-fotogalerija#sigProGalleriabe510fe392
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/14134-netyla-akcijos-darom-atgarsiai-fotogalerija#sigProGalleriabe510fe392
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Lietuvos moksleivių greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybėse iškovoti 3 medaliai
26 gegužės 13, Trečiadienis 18:30 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazistai – respublikinės gamtosaugos konferencijos dalyviai
26 balandžio 23, Ketvirtadienis 16:09 Paskelbtas Bendruomenės
-
Pavasarinis aplinkos tvarkymas: ką svarbu žinoti apie augalinių atliekų deginimą
26 balandžio 20, Pirmadienis 15:25 Paskelbtas Aktualijos
-
Žiemos atostogas beveik 1000 moksleivių leidžia Šaulių sąjungos stovyklose
26 vasario 19, Ketvirtadienis 11:12 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Moksleiviai dalyvavo žemdirbystės pažinimo kelionėje LAMMC Žemdirbystės instituto Vėžaičių filiale
25 lapkričio 06, Ketvirtadienis 11:06 Paskelbtas Bendruomenės
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 143 svečiai (-ių) ir narių nėra






