Mano Gargždai„Kranto“ pradinukai žinių sėmėsi respublikinėje konferencijoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
V. Stonkienės nuotr. V. Stonkienės nuotr.

Į Gargždų „Kranto“ pagrindinę mokyklą gruodžio 7 dieną, penktadienį, sugužėjo didelis būrys svečių iš Plungės, Skuodo, Gargždų miestų ir kitų Klaipėdos rajono mokyklų. Jie susirinko į antrą kartą vykusią respublikinę pradinių klasių mokinių konferenciją-šventę „Sveika aplinka – sveikas žmogus“.

 

Konferencijos dalyvius pasveikino Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktorius Egidijus Žiedas, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė ir Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė.

Atvykę svečiai apsilankė mokyklos geologijos muziejuje „Gargždas“, apžiūrėjo gausią jo kolekciją.

Konferencijoje dalyvavo net 176 pradinių klasių mokiniai, jie pristatė 23 pranešimus. Visus konferencijos dalyvius darbui nuteikė smagus Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos kolektyvo „Bangelės“ (vadovė R. Linkienė) pasirodymas.

Pirmiausia visi mokiniai stebėjo įvairius pranešimus salėje: inscenizacijas, jogos mankštą, madų šou, pačių mokinių kurtus filmus apie sveiką gyvenseną, stendinius pranešimus.

Toliau darbas vyko grupėse. Konferencijos pranešimai buvo įvairūs ir įdomūs: „Nuo varškės dantys išbarškės“, „Žemei reikia draugų“, „Kvapų terapija“, „Sveikatos ABC“ (knygos pristatymas), „Močiutės darželis“, „Darbšti bitelė, saldus medelis“, „Pojūčiais pažįstu pasaulį“, „Prisiglausk prie medžio širdies“, „Mes norime gyventi švarioje aplinkoje“, „Sveika aplinka – sveikatos pagrindas“ ir kt.

Vaikai ruošdamiesi šiai konferencijai pagilino savo žinias apie sveiką gyvenseną, rinko informaciją, atliko įvairius tyrimus ir bandymus, sistemino medžiagą ir darė išvadas. Mokiniai pristatydami savo pranešimus mokėsi kalbėti prieš auditoriją, tobulino komunikavimo ir informacinių technologijų įgūdžius, kūrybines galias.

Išklausę visus konferencijos dalyvius, mokiniai rinko ir komentavo labiausiai patikusius pranešimus. Išaugo gražus ir didelis refleksijos medis.

Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis. Iš konferencijos visi išsiskirstė praturtėję žiniomis ir geros nuotaikos. Už tai dėkojame mūsų mokyklos partneriams ir rėmėjams – Klaipėdos rajono švietimo centrui, Švietimo skyriui ir Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

 

Akimirkos iš konferencijos – V. Stonkienės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 208 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,