Mano Gargždai„Projektų mugėje“ dalintasi patirtimi ir idėjomis (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
„Naminuko“ ugdytinė Urtė Stonkutė. K. Abromavičiūtės nuotr. „Naminuko“ ugdytinė Urtė Stonkutė. K. Abromavičiūtės nuotr.

Vasario 19-ąją Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir lopšelio-darželio „Naminukas“ bendruomenės organizavo respublikinę švietimo įstaigų parodą-mini mokymus „Projektų mugė“.

 

„Krante“ vykusį renginį atidarė „Naminuko“ ugdytinė Urtė Stonkutė, pasakojusi istoriją „Do drauga“. Pasakorę paruošė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Karpavičienė, o nuskambėjus „Kranto“ moksleivių muzikiniam kūriniui, sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė organizatoriai bei Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, pasidžiaugusi dalyvių, besidalinančių įgyvendintų projektų sėkme bei patirtimi, gausa.

„Du draugai – lopšelis-darželis „Naminukas“ bei „Kranto“ pagrindinė mokykla – susėdo ir nusprendė, kad yra daug gražių nuveiktų darbų, daug įvykdyta įdomių projektų, kuriais norisi su kitais pasidalinti“, – renginio tikslą pristatė „Naminuko“ direktorė Raimunda Mockuvienė.

„Projektų mugėje“ dalyvavo apie 200 ikimokyklinių įstaigų pradinių klasių mokytojų ir pagalbos vaikui specialistų iš Klaipėdos rajono, Šiaulių, Mažeikių, Klaipėdos, Skuodo, Palangos bei Plungės. Renginio metu pristatyti net 65 projektai.

Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė skaitė pranešimą „Klaipėdos rajono švietimo įstaigose įgyvendinami ESFA finansuojami projektai“, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Butkuvienė – „Šiandien – kai kurių, po metų – daugumos, po 5-erių – beveik visų – kas?“, pranešimą apie projektą „Lyderių laikas 3“, vadovaujamą „Kranto“ direktoriaus Egidijaus Žiedo, o Gargždų „Minijos“ progimnazijos informacinių technologijų mokytojos Raminta Birgėlienė ir Ramunė Našlėnienė pristatė eTwinning projektą „Močiutės austu takeliu per Lietuvą einu“. Mokytojos susirinkusiems pateikė ir užduotį – įausti po juostelę į rėmelį.

Po pranešimų susirinkusieji lankėsi „Projektų mugėje“, kurioje buvo galima apžiūrėti stendus su įgyvendintomis idėjomis bei dalyvavo mini mokymuose, edukacijose ir kūrybinėse dirbtuvėlėse.

„Projektų mugėje“ buvo galima susipažinti su MozaBook edukacine platforma. Tai – labai didelės turinio apimties interaktyvaus mokymo priemonė. Vien 3D vizualizacijų, leidžiančių realiai suvokti, kaip vyksta tam tikri procesai (įvairiuose gamtos moksluose, pvz.: biologija, fizika ir pan.), yra daugiau kaip 1 000. Programa leidžia lengvai pasiruošti pamokoms, importuoti savo turinį (pdf ir pan.), koreguoti, kurti bei redaguoti testus. Taip pat buvo galima išbandyti visiškai naują produktą Lietuvoje – ClassVR virtualios realybės vizualizacijų sprendimą.

Renginį rėmė UAB „Ažiūra“ ir UAB „Redstena“. Partneriai: Klaipėdos rajono švietimo centras, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.

 

V. Šleiniūtės ir K. Abromavičiūtės nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 138 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,