Gargždų šachmatininkai toliau skina pergales

Gargždų šachmatininkai iš varžybų negrįžta be laimėjimų. Gargždų šachmatininkai iš varžybų negrįžta be laimėjimų.

Kovo 11 dieną Tauragėje vyko XVIII-tosios tradicinės šachmatų varžybos „Atgimimo taurė-2014“.

Tarp 14 komandų (52 šachmatininkai) varžėsi ir šeši Gargždų šachmatų klubo atstovai bei 5 Gargždų sporto mokyklos ugdytiniai.

Iš mūsiškių geriausiai pasirodęs Valdas Jonelys (6,5 taško iš 9 galimų) iškovojo aukštą trečiąją vietą. Septintąją vietą užėmė Darius Alekna – 6 taškai, aštuntąją – Laurynas Alekna – taip pat 6 taškai.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Tauragės pirmoji komanda – 25,5 taško. Antri liko Gargždų šachmatų klubas – 23,5 taško. Treti – Jurbarko šachmatininkai – 23 taškai.

Tarp moksleivių nepralenkiamas buvo mūsiškis Laurynas Alekna.

Nuotraukose – varžybų momentai ir nugalėtojų apdovanojimas (Z. Bitino, K. Maižvilos nuotr.):