Mano GargždaiRadailiuose užriaumojo dinozaurai

Įvertinkite šį įrašą
(7 balsai)

Šeštadienį Radailiuose buvo atidarytas pirmasis Baltijos šalyse natūralaus dydžio dinozaurų parkas „Dinoparkas – Radailiai“.

Nors bilietai į šį parką – brangoki, suaugusiems kainuoja 25 litus, o vaikams po 20 litų, norinčių pamatyti dinozaurus vakar Radailiuose netrūko.

Norėdami pamatyti išnykusius roplius lankytojai parke turi nukeliauti apie 1,5 kilometro atsumą specialiais takais. Nejudančius eksponatus galima ir paliesti.

Vos už aštuonių kilometrų nuo Klaipėdos, Radailių dvaro pašonėje, įsikūrė senai išnykę mėsėdžiai  ir žolėdžiai  dinozaurai. Dauguma eksponatų į Andriaus ir Vitos Aušrų parką atkeliavo iš Kinijos, kiti – iš Lenkijos.

Vaikai ir suaugę vakar  turėjo galimybę apžiūrėti trisdešimt septynis skirtingų dinozaurų modelius bei išgirsti jų riaumojimą, kartu nusifotografuoti.

Didžiausias parke eksponuojamas dinozauras – net  12 metrų aukščio ir 20 metrų ilgio. Radailių dinozaurų parkas yra vienas iš nedaugelio pasaulyje, kuriame sumontuoti dinozaurai yra natūralaus dydžio. Dauguma čia esančių eksponatų ne tik juda, bet ir riaumoja.

Klaipėdos rajone įkurtas dinozaurų parkas – pirmasis Baltijos šalyse. Artimiausias iki šiol buvęs dinozaurų parkas yra įsikūręs Lenkijoje, apie 20 kilometrų nuo Opolės.

 

Dalios Znaidauskienės fotografijos. Daugiau autorės fotografijų čia:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,