Mano GargždaiJudėjimą tarp savivaldybių kontroliuojantys Klaipėdos apskrities pareigūnai: gyventojų mobilumas gerokai sumažėjęs

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Kontroliuojant gyventojų judėjimą tarp savivaldybių sausio mėnesį policija daugiau rengia netikėtų patikrinimų – pasirinktu laiku, iš anksto neskelbiamose vietose.

 

Pareigūnai pastebi, kad gyventojų mobilumas yra gerokai sumažėjęs – apgręžti tenka mažiau automobilių nei gruodžio pabaigoje.

Per šią savaitę, sausio 4–7 dienomis, visoje Klaipėdos apskrityje patikrinta buvo 6 324 automobilių, tęsti kelionės neleista 26 iš jų. Per patikrinimus pareigūnai užfiksavo 75 įvairaus pobūdžio pažeidimus.

Automobilius stabdyti ir tikrinti pareigūnai gali bet kurioje vietoje, ne tik postuose. Ar laikomasi karantino reikalavimų, tikrinama ir vandenyje – Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai sausio 5-osios popietę Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje patikrino apie 20 laivelių. Dėl karantino reikalavimų pažeidimų (pagal LR ANK 45 str. 4 d.) buvo pradėtos 7 administracinės teisenos – laivuose buvo iš kitų savivaldybių atvykusių žmonių, arba vienu laivu plaukė asmenys iš kelių šeimų ūkių.

Iš viso už karantino reikalavimų pažeidimus (pagal ANK 45 str. 4 d.) Klaipėdos mieste per minimą laikotarpį surašyti 32 protokolai: už judėjimo ribojimo pažeidimus – 19, ne vieno šeimos ūkio pažeidimą – 13. Tarp nubaustų asmenų yra 16 stintas žvejojusių žvejų.

Policijos pareigūnai primena, kad savaitgaliais karantino reikalavimų laikymosi kontrolė bus stiprinama ir ragina paisyti galiojančių taisyklių tiek sausumoje, tiek vandenyje – jei visi paisysime nurodymų, į įprastą gyvenimo ritmą grįšime greičiau.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 378 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,