Mano GargždaiKelių direkcija patobulino elektroninių vinječių įsigijimo paslaugą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kelių direkcijos nuotr. Kelių direkcijos nuotr.

Kelių naudotojų patogumui e. vinječių įsigijimo sistemoje www.keliumokestis.lt patobulinta mokamų kelių paieška žemėlapyje, e. vinječių pirkimo patvirtinimo formos parinktys, įdiegti papildomi kelių naudotojų informavimo sprendimai, padėsiantys užtikrinti sklandesnį e. vinječių naudojimą ir administravimą.

 

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) minėtus pakeitimus atliko atsižvelgusi į kelių naudotojų komentarus, patirties vertinimą ir e. vinječių įsigijimo paslaugos pasitenkinimo tyrimo NPS (Net Promoter Score) rezultatus.

„Šiuo metu, kai dauguma paslaugų vykdoma internetu, ypatingai svarbu vartotojams užtikrinti patogų ir aiškiai valdomą paslaugų įsigijimo procesą. Šie elektroninių vinječių įsigijimo sistemos patobulinimai prisidės prie gerosios klientų patirties kūrimo“, – sako Kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius.

Atnaujinus sistemą, neregistruoti pirkėjai el. paštu kartu su e. vinjetės pirkimo patvirtinimu gauna ir aktyvią nuorodą, kurios pagalba bet kada gali atsisiųsti ir atsispausdinti savo įsigytos e. vinjetės pirkimo patvirtinimą. Taip pat įsigiję mėnesines ar metines e. vinjetes naudotojai likus trims dienoms iki e. vinječių galiojimo pabaigos apie tai yra informuojami e. paštu arba trumpąja SMS žinute.

Anot R. Lipkevičiaus, e. vinječių įsigijimo paslaugos funkcionalumas reguliariai peržiūrimas ir analizuojamas, prioretizuojami svarbiausi paslaugos naudojimosi kriterijai, pagal poreikį planuojant tolimesnį sistemos atnaujinimą. Kitu etapu šiais metais papildomai ketinama patobulinti atsiskaitymo funkcionalumą.

E. vinjetės popierines pakeitė jau 2018 metais. Patobulintas e. vinječių administravimas sudarė sąlygas e. vinjetes įsigyti bet kuriuo laiku ir bet kurioje vietoje, naudojantis internetu. Tam užtenka turėti mobilųjį įrenginį (kompiuterį, telefoną ar planšetę). E. vinjetes galima įsigyti iš anksto ir be administravimo mokesčio interneto svetainėje www.keliumokestis.lt. Vartotojų patogumui išplėstas ir e. vinječių platinimo vietų skaičius, šiuo metu siekiantis apie 3000 vietų.

Per 2020 metus krovinių gabentojai šalies keliais iš viso įsigijo 2,9 mln. e. vinječių, į valstybės biudžetą sumokėdami apie 49 mln. eurų kelių naudotojo mokesčio.

Primename, kad kelių naudotojai, kurie karantino laikotarpiu nesinaudoja mokamais Lietuvos keliais, gali Lietuvos teritorijoje paskelbto karantino laikotarpiui sustabdyti įsigytų metinių e. vinječių galiojimą. Pasibaigus karantino laikotarpiui Lietuvoje, visų sustabdytų elektroninių vinječių galiojimas bus atnaujintas automatiškai.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 216 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,