Mano GargždaiRajono šachmatininkai dalyvavo Lietuvos komandinėse šachmatų pirmenybėse

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Rugsėjo 4 dieną Biržų pilies rūmuose vyko Lietuvos komandų „Žaibo“ šachmatų čempionatas. 25 komandos formatu 3+1 stojo prie starto linijos. Komandos buvo suformuotos įvairaus lygio, kai kurių jų žaidėjų reitingo vidurkiai siekė toli per 2000.

 

Vakarų Lietuvos regionui atstovavo dvi Gargždų, Plungės ir Klaipėdos komandos. Dėl sėkmingo finišo, geriausiai iš jų pasirodė Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ Sporto centras pirmoji komanda (kapitonas Dovydas Spevak, Žygimantas Staponas, Domas Andrijauskas, Jorė Balčiūnaitė, atsarginis Danielius Antužis). Jie surinko 7 komandinius taškus ir galutinėje įskaitoje buvo 12-toje vietoje. 23-čioje vietoje buvo antroji mūsų komanda (kapitonas Dominykas Lavrentjevas, Paulius Rusteika, Arvydas Žiūra, Auksė Zonytė, atsarginis Kernius Balčiūnas). Jų sąskaitoje – 4 komandiniai taškai.

Teigiama buvo tai, kad net 9 iš 10 mūsų ugdytinių pasikėlė savo individualius „Žaibo“ reitingus. O daugiausiai – antroje komandoje žaidusi mūsų perspektyvioji šachmatininkė Auksė Zonytė, kuri savo Rtg. taupyklę papildė 37 taškais (surinko 4 taškus iš 6 galimų). Pirmoje komandoje žaidęs Domas Andrijauskas surinko 3 taškus iš 4 galimų ir Rtg. prisidėjo 33 taškus. Žygimantas Staponas – Rtg. – plius 19, Jorė Balčiūnaitė – Rtg. – plius 15.

Rugsėjo 5 dieną vykusios Lietuvos komandų greitųjų šachmatų pirmenybės jau nebuvo tokios sėkmingos. Mūsiškiai, nors ir labai stengėsi, tačiau sensacijų nepavyko sukurti. Pasirodyta pagal savo galimybes. Gargždų pirmoji komanda buvo 25-toje (2 pergalės, 1 lygiosios ir 4 pralaimėjimai) , o Gargždų antroji – 28-toje vietose. Čia tik pusei mūsiškių pavyko pasikelti savo reitingus. Daugiausiai tai padarė Dovydas Spevak ir Danielius Antužis (abu po +23).

Šios varžybos buvo tarsi pasirengimo etapas prieš rugsėjo 17–19 dienomis Vilniuje vyksiančias analogiškas asmenines visų amžiaus grupių Lietuvos moksleivių pirmenybes.

 

Zigmo Bitino nuotraukos:

                                              

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 360 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,