Mano GargždaiAAD primena: nepamirškite priduoti metinių GPAIS ataskaitų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad iki balandžio 1 d. turi būti pateiktos metinės atliekų tvarkymo ir susidarymo ataskaitos Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (toliau – GPAIS).

 

„Primename, kad metinės atliekų ataskaitos teikiamos ir vedamos informacinės sistemos GPAIS pagrindu. Jeigu ataskaitiniais metais atliekų nesusidarė ar atliekų tvarkymo veikla nebuvo vykdoma, ūkio subjektas ar atskiras jo padalinys, vis tiek turi pateikti metinę ataskaitą, kuri automatiškai suformuojama remiantis paskutiniais GPAIS turimais duomenis“, – primena Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vyr. specialistė Ramunė Burzdžiūtė.

Pasak aplinkosaugininkės, norint ataskaitą taisyti, rašomas prašymas atmesti ataskaitą koregavimui el. paštu , nurodant atliekų darytojo ar tvarkytojo pavadinimą, ataskaitos tipą ir metus, taip pat atliekų tvarkymo ar susidarymo vietos pavadinimą ir adresą.

Kaip teigia R. Burzdžiūtė, kad būtų paprasčiau, galite pasinaudoti GPAIS svetainėje https://www.gpais.eu/ esančiomis instrukcijomis ir vadovais. Taip pat ten galite rasti ir mokymų medžiagą, vartotojų vadovus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. O jei kyla klausimų, susijusių su GPAIS veikimu, juos galima teikti el. paštu .

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 345 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,