Mano Gargždai



Vaikų vasaros poilsio stovykla „Pažink. Patirk. Pajausk“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Giedrės Varanavičienės nuotr. Giedrės Varanavičienės nuotr.

Prasidėjo ilgai lauktos vasaros atostogos. Birželio 13–17 dienomis Kretingalės pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Pažink. Patirk. Pajausk. Joje galimybę susipažinti su Klaipėdos apskrityje esančiomis lankytinomis vietomis, dalyvauti edukacinėse veiklose ir ugdyti kūrybiškumą, vaizduotę, turėjo 17 pradinių klasių mokinių. Stovykloje dirbę mokytojai labai stengėsi, kad mokinių atostogos prasidėtų įspūdingai.

 

Mažieji atostogautojai lankėsi Veiviržėnų amatų namuose. Čia susipažino su seniausiais žemaičių amatais, mokėsi pinti virvelę-apyrankę senoviniu būdu, aplankė ir gražiai sutvarkytą Veiviržėnų slėnį. P. Domšaičio galerijoje Klaipėdoje mokiniai dalyvavo edukacijoje „Peizažas akvarele (pagal H. Skodlerrak parodą) ir „Grafinis presas, susipažino su edukacinėmis erdvėmis kiemelyje. Po to aktyviai leido laiką Kar Kar parke. Lankydamiesi Palangoje vaikai susipažino su miesto istorija, o iliuzijų name Eureka dalyvavo STEAM užsiėmime bei atliko įvairius eksperimentus. Daug įspūdžių sukėlė apsilankymas Kuršių nerijoje. Čia mokiniai susipažino su Jūrų muziejuje gyvenančiais gyvūnais ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip atsiranda perlai?. Stovyklos uždarymas įvyko Dino parko edukacijoje „Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?. Taip pat sužinojo apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus, archeologinį paveldą.

Dalyvaudami stovykloje ir įvairiose edukacijose mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, praplėtė akiratį, turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis veiklomis, pabendrauti su įvairiais žmonėmis.

 

Projektas yra finansuojamas Klaipėdos rajono savivaldybės.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 527 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,