Ankstyvą birželio 21-osios rytą 14–18 metų amžiaus jaunuoliai iš įvairiausių Klaipėdos rajono kampelių: Gargždų, Ketvergių, Kretingalės, – rinkosi jaunimo ugdymo stovykloje, jaukiai įsikūrusioje Gribžinių kaime, Klaipėdos rajone. Juos pasitiko stovyklos vadovė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė, būsima aktorė Brigita Musteikytė.
„Po nuotaikingos susipažinimo veiklos diskutavome lyčių stereotipų tema. Kai kalbi paprastai ir jaunuoliams suprantama kalba, jie mielai įsitraukia į pokalbį. Neretai socialinių medijų įtaka, jų populiarumas keičia mūsų mąstyseną, elgseną, net formuoja asmenybes. Reikia apie tai kalbėtis jau paauglystėje, kad išsiugdytum kritinį mąstymą. Tai padeda ne tik tinkamai pasirinkti draugus, bet ir atsakingai elgtis“, – pasakojo stovyklos mokymų psichologė Lina Januškevičiūtė.
Stovyklos organizatorių komanda, su jauduliu laukusi atvyksiančių jaunuolių, iki paskutinės minutės tikrino, ar visos erdvės veikloms ir mokymams tinkamai paruoštos, ar nieko neliko pražiūrėta. O veiklų suplanuota išties daug: nuo bendrystę skatinančių mankštų iki muzikavimo atsivežtiniais instrumentais. Juk mokymams skirtos temos reikalauja rimties ir susikaupimo, tad būtina ir atsipalaiduoti.
Entuziastingai nusiteikę stovyklautojai godžiai ryja jiems pateikiamą informaciją, dalijasi savo patirtimi ir aktyviai diskutuoja.
Šiandien jaunuolių laukia dar viena pilna žinių ir įvairiausių edukacinių užsiėmimų diena. Akušerė Rasa Liutikienė skaitys paskaitą „Biologiniai pokyčiai jauno žmogaus gyvenime“, stovyklos vadovė Brigita Musteikytė edukuos, pasitelkdama teatro terapiją, vyks diskusijos apie savęs pažinimą, santykius su kitais ir dar daug kitų įdomių savęs pažinimo veiklų.
Apie projektą: Adaptuoto ir išplėsto jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (jpspp) teikimo modelio įdiegimas Akmenės, Klaipėdos ir Raseinių rajonų savivaldybėse (projekto kodas – LT03-1-SAM-K01-009). Projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės (toliau – EEE) finansinio mechanizmo ir Bendrojo finansavimo (Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos EEE ir (arba) Norvegijos finansinių mechanizmų programoms finansuoti) lėšos.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Kviečiame darbdavius auginti talentus ir įdarbinti jaunimą
25 balandžio 02, Trečiadienis 10:31 Paskelbtas Aktualijos
-
Alfa karta: ar visuomenės vertinimai atspindi realybę?
25 kovo 25, Antradienis 11:29 Paskelbtas Aktualijos
-
„Teatrakcija 2025“ laukia jaunųjų dramaturgų: kviečiame kurti!
25 vasario 21, Penktadienis 11:30 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Klaipėdos rajone sėkmingai įgyvendinta LJA „Šešėliavimo programa“
25 vasario 19, Trečiadienis 10:36 Paskelbtas Aktualijos
-
Kino stovykla „Procesas“ kviečia moksleivius geriau pažinti kino meną
25 sausio 24, Penktadienis 14:28 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 189 svečiai (-ių) ir narių nėra