Mano GargždaiŽmonių su negalia vasaros sporto festivalis: kviečia registruotis iš įvairių Lietuvos kampelių

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis kasmet dalyviams suteikia gerų emocijų pliūpsnį. Tai savotiškas pabuvimas tarp draugų ir kartu aktyvi bei sportiška diena. Pauliaus Matulevičiaus nuotr. Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis kasmet dalyviams suteikia gerų emocijų pliūpsnį. Tai savotiškas pabuvimas tarp draugų ir kartu aktyvi bei sportiška diena. Pauliaus Matulevičiaus nuotr.

Jubiliejinis, penktus metus Klaipėdoje organizuojamas ir jau tradiciniu tapęs Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis šiemet vyks rugpjūčio 6 dieną (šeštadienį) ir bus dar įvairesnis bei sportiškesnis.

 

Šiemet festivalis keliasi į naują ir puikiai sutvarkytą erdvę – Klaipėdos futbolo mokyklos stadioną (Paryžiaus Komunos g. 16A).

Renginio atidarymas planuojamas 11 val. Sportinės veiklos tęsis iki maždaug 16.30 val.

Planuojamos ne tik įvairios festivalio sporto rungtys, atrakcijos ir gera nuotaika užkrečiančios įvairios veiklos, bet vyks ir Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės bei Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

Festivalio metu vyks badmintono, šaudymo iš lanko, diskgolfo, sunkumų kilnojimo, lengvosios atletikos, orientavimosi takais, kulkinio šaudymo, smiginio, rankų lenkimo, šaškių ir šachmatų, bočios, krepšinio 3x3, krepšinio baudų metimo varžybos.

Taip pat vyks smagiosios futbolo rungtys ir estafetės su futbolo kamuoliu, 3x3 futbolo žaidimas. Taip pat kliūčių ruožo varžybos, specializuotos mankštos pradedantiesiems bei aktyviai sportuojantiems.

„Taigi, visus kviečiame savo kalendoriuose raudonai pasižymėti rugpjūčio 6 dieną ir su gera nuotaika dalyvauti šiame festivalyje. Kviečiame aktyviai įsilieti ne tik klaipėdiečius, bet ir įvairių Lietuvos miestų svečius“, – ragino renginio organizatoriai BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Festivalio dalyvių prašoma registruotis iki rugpjūčio 2 d. 17.00 val. el. paštu . Registracija – nemokama.

Registruojantis reikia nurodyti dalyvio vardą, pavardę, amžių, miestą arba siunčiant įstaigų patvirtintas komandines paraiškas.

Užsiregistravusiems dalyviams numatomas maitinimas ir atminimo dovanėlės.

Renginio organizatoriai: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos miesto savivaldybė. Partneriai: Lietuvos neįgaliųjų draugija ir Lietuvos triračių sporto asociacija.

JĖGOS RUNGTYS. Festivalyje kasmet dalyvauja ir sporto klubo „Šansas“ vadovas Arūnas Jocys, siūlantis išbandyti įvairias jėgos sporto rungtis. Pauliaus Matulevičiaus nuotr.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 116 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,