Mano GargždaiKinas iš automobilio grįžta: rugsėjo 15–17 d. Klaipėdoje

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių iliustr. Organizatorių iliustr.

Jau visai netrukus, rugsėjo 15–17 d. startuos atsinaujinęs, pernai didelio dėmesio susilaukęs projekto „Kino Zona“ renginys – „Kinas iš automobilio prie Jūros“. Šiemet organizatoriai paruošė itin platų filmų pasirinkimą, žiūrovai galės rinktis iš 6 skirtingų filmų seansų. Filmams demonstruoti pasirinkta vos keli šimtai metrų nuo jūros esanti Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimio automobilių parkavimo aikštelė.

 

Renginio organizatoriai „Kino zona“ jau ne vienerius kuria „drive-in“ kino tradiciją Lietuvoje. Iki šiol tik kino filmuose matytas „drive-in“ reiškinys kartu su pirmąja covid-19 banga atkeliavo į Lietuvą ir iškart surado savo žiūrovus. Kiną iš automobilio labiausiai išpopuliarino ir romantizavo amerikietiški filmai. Lietuvoje šis kino formatas dar ieško savo vietos, tačiau pamažu kuriamos ir mūsų šalies „drive-in“ tradicijos.

Norėdami auginti „drive-in“ kultūrą dar sparčiau, šiemet organizatoriai subūrė platesnį naujesnių bei laiko patikrintų filmų sąrašą. Kad patenkinti kuo įvairesnio skonio žiūrovų poreikius, šįkart atvežame beprotiškai fantastišką filmą „Kernagis“, naujausią „Pjūklo“ kūrėjų dalį „Spiral“ (liet. Spiralė), įkvepiančią animacinę istoriją visai šeimai „Fireheart“ (liet. Liepsnojanti širdis), Iki juoko traukulių juokingą ir mielą lietuvišką komediją „Vyras už pinigus“, su mistikos prieskoniu pateiktą romantinį filmą „Long story short“ (liet. Ilga istorija trumpai). Na, o drive-in Klaipėdos kino seansus uždarysime su nepaprastai šiurpiu ir įtraukiančiu siaubo filmu „Orphan: first kill“ (Našlaitė: pirmoji auka).

Norintiems nepamiršti ir nepraleisti karščiausių naujienų, komanda kviečia sekti kino-zona.lt puslapį, kuriame visi norintys ras reikiamą informaciją. Visų renginių metu svečių laukia DOVANOS ir specialūs, komandos draugų įsteigti, PRIZAI.

Renginio organizatoriai primena, jog automobiliai bus įleidžiami likus 30 minučių iki filmo pradžios. Taip pat, kad užtikrinti gerą matomumą visiems, bilietų kiekis yra Labai ribotas, bilietai jau prekyboje. Juos įsigyti galite čia: https://kakava.lt/festivalis/23/drive-in-kinas-klaipeda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 292 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,