Mano GargždaiŽadeikių kaimo bendruomenės centre vyko šventė „Po darbų visi kartu“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Žadeikių bendruomenės nuotr. Žadeikių bendruomenės nuotr.

Siautėjusi pandemija nutolino vieną nuo kito šeimos narius, kaimynus, kolegas. O juk per tą laiką gyvenimas nestovėjo vietoje. Žadeikių kaime ir jo apylinkėse įsikūrė naujų gyventojų, o ir senbuviai pasiilgo bendravimo, pasibuvimo kartu. Gera vėl grįžti prie senų įpročių: lankytis bibliotekose, kultūros renginiuose, laisvai keliauti ar ramiai išgerti kavos su kaimynukais.

 

Graži idėja kilo Žadeikių kaimo bendruomenės aktyvui suburti vėl gyventojus gražiems pasibuvimams, atnaujinti pažintis. Bendruomenės pirmininkė Vida Padleckienė su komanda parengė projektą, kuris sudarė sąlygas kartu pakeliauti bei pavakaroti ir taip suartinti vietines bendruomenes, susirasti naujų draugų, pažinti kraštą.

Žadeikių kaimo bendruomenės centras įgyvendino valstybės biudžeto lėšomis „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ finansuotą projektą „Bendraukime, keliaukime, pažinkime...“. Projekto tikslas: prisidėti prie bendruomenės aktyvinimo, socialinių problemų sprendimo, jų užimtumo gerinimo, kultūros tradicijų puoselėjimo ir pažinimo, turiningesnio laisvalaikio praleidimo formų. Projekto veiklose dalyvavo apie 110 gyventojų. Įgyvendinant projektą, buvo suorganizuota kelionė po Mažąją Lietuvą, susitikimas su Lankupių bendruomenės atstovais, aplankyta Dreverna bei Veiviržėnai. Kelionę praturtino edukacijos, kurios apjungė bendruomenių narius gražiam ir kūrybiškam laiko praleidimui.

Lapkričio 18 dieną įvyko baigiamasis projekto renginys-šventė „Po darbų visi kartu“. Į šventę sugūžėjo Žadeikių ir aplinkinių kaimų įvairaus amžiaus ir visuomenės grupių gyventojai bei svečiai, susipažino vieni su kitais, puikiai leido laiką klausydamiesi pakviestų kolektyvų, bendravo tarpusavyje, atrado naujų veiklų.

Prie renginio organizavimo prisidėjo: aktyvūs bendruomenės nariai, Endriejavo seniūnijos seniūnė Laimutė Šunokienė, kultūros darbuotoja Aida Liutikienė su moterų ansambliu „Kapstatėlė“, Žadeikių seniūnaitė Angelė Srėbalienė.

Šventinę muzikinę programą kūrė šaunioji vyrukų iš Gargždų grupė „Pečius griūn“. Vakarą vedė Diana Ciparienė, kuriai padėkota už nuoširdžią savanorystę, geranoriškas iniciatyvas bei atsakingą požiūrį į projekto „Bendraukime, keliaukime, pažinkime...“ organizavimą bei pagalbą įgyvendinant veiklas. Tokia vakaro bendryste pasidžiaugė ir į svečius atvykusios viešnios iš Lankupių, kurios palinkėjo bendruomenei sėkmės ir vienybės siekiant tikslų.

Dar ilgai nenorėjo skirstytis susirinkusieji. Vaikai ir suaugusieji kartu sukosi šokio ratu, dainavo, o jau kalbų kalbelių... Žadeikiškiai, endriejaviškiai, būrelis iš Ližių ir kitų aplinkinių kaimelių turėjo temų pokalbiams, naujoms idėjoms ir planams. Džiugu, kad rengiami tokie projektai, kurių dėka bendruomenės nariai gali bendrauti ir bendradarbiauti, realizuoti save, pasidalinti savo svajonėmis ir pasiekimais, patirtimis, įgūdžiais, gebėjimais.

Žadeikių kaimo bendruomenės centras nuoširdžiai dėkoja Klaipėdos rajono savivaldybei, informaciniam partneriui laikraščiui „Banga“, VŠĮ „Mano Gargždai“ bei visiems prisijungusiems ir padėjusiems sėkmingai ir šauniai įgyvendinti projektą.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 145 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,