Mano GargždaiGaigalaičio globos namų gyventojai tyrinėjo paslaptingą ląstelių pasaulį

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Projekto dalyviai Projekto dalyviai

Smalsumas, noras tyrinėti ir pažinti pasaulį  – įgimtas dalykas, kuris niekur nedingsta ir brandžiame amžiuje. Tai patvirtino Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai, kovo 24 dieną apsilankę Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje. Balti chalatai ir gausybė indelių kūrė paslaptingą atmosferą ir žadino norą greičiau pažinti nematomą ir paslaptingą ląstelių pasaulį.

 

Laboratorijoje svečiai atliko praktikos darbą „Paslaptingas ląstelių pasaulis“. Užsiėmimo dalyviai turėjo galimybę pasidaryti preparatą, skirtą mikroskopavimui, ir suprasti, jog kiekvienas gyvas organizmas susideda iš ląstelių. Naudodamiesi mikroskopu, svečiai išsiaiškino, jog augalų ląstelės yra tam tikros dėžutės formos, turi sienelę, branduolį. Gyventojus lydėjo ir veikloje dalyvavo socialinės darbuotojos Inga Mikalauskienė ir Vida Lukauskienė. Praktikos darbą parengė ir padėjo atlikti biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė.

Globos namų gyventojai išvyko pilni džiugesio, kupini teigiamų emocijų ir turėdami viltį dar kartą sugrįžti į modernią gimnazijos laboratoriją.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 158 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,