Mano GargždaiLietuvos Respublikos Prezidento pradinių klasių taurės turnyre gargždiškiai – ketvirti!

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

119 jaunųjų šachmatininkų iš įvairių Lietuvos regionų vakar susirinko Prezidentūroje kovoti dėl Lietuvos Respublikos Prezidento pradinių klasių taurės. Iš viso suvažiavo 24 zonų nugalėtojai, stipriausi iš pirminiame etape Lietuvoje kovojusių per 1500 moksleivių.

 

Klaipėdos rajono zonos nugalėtojais dar balandžio mėnesį tapo Gargždų „Kranto“ progimnazijos 4d klasės mokiniai. Tai – išskirtinė klasė, kur BĮ Sporto centro šachmatų grupių užsiėmimus skirtingais laikotarpiais lankė arba dar tebelanko 10 moksleivių. Patekus į Prezidento taurės finalą, mokytojai Dianai Simutienei buvo dilema – kas tie penki, kurie vyks kovoti dėl didžiosios taurės, kai pretendentų klasėje – antra tiek. Buvo apsispręsta vadovautis sportiniu principu ir išsiųsti tuos, kurie geriausiai pasirodė atrankoje. Taigi išvyko Noja Valaikaitė, Jonas Šimulis, Domantas Juknius, Rokas Mažeikis ir Marijus Mažonas.

Mūsiškiai visi draugiškai rinko taškus ir viso finalo eigoje konkuravo su Lietuvos pajėgiausiais. Tik paskutinis turas komandas išskirstė po atskiras vietas. Rezultatai buvo tokie lygūs ir panašūs, kad reikėjo pasitelkti nemažai papildomų rodiklių lyderiams nustatyti.

Mūsų garbei, gargždiškiai finišavo ketvirtoje vietoje tarp 24 komandų, tuo tarsi užviršuodami šių metų „Kranto“ progimnazijos šachmatininkų sėkmingą pasirodymą Lietuvos varžybose.

Asmeninėje įskaitoje mūsiškių rezultatai tokie: Noja Valaikaitė – 3,5 taško iš 5 galimų, 21 vieta bendroje įskaitoje, 4 vieta tarp 25 mergaičių. Domantas Juknius – 3 taškai, 27 vieta, Rokas Mažeikis – 3 taškai, 32 vieta, Jonas Šimulis – 3 taškai, 37 vieta, Marijus Mažonas – 2,5 taško, 61 vieta.

Klaipėdos rajono BĮ Sporto centras kaip paskatinimą už gerus vaikų sportinius rezultatus skyrė transportą kelionei į Vilnių, už tai mokyklos bendruomenė – labai dėkinga. Kad bent geru žodžiu palaikytų jaunuosius ugdytinius, kartu vyko ir Sporto centro šachmatų treneris, klasės tėvų komiteto nariai. Kad rajonas būtų tinkamai atstovaujamas, visi prisidėjo pagal išgales. Tik bendru kolektyviniu darbu galima pasiekti gerų rezultatų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 142 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,