Mano GargždaiPaskutinė rugsėjo savaitė lepins neįprasta šiluma

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Lietuvai šiuo metu esant vakarinėje anticiklono dalyje, pastarosiomis dienomis įsivyravo pietinių krypčių oro masių pernaša, kuri su savimi mums atneša sausus, saulėtus orus. Ne išimtis bus ir artimiausios paros, kuomet galėsime džiaugtis beveik vasariška šiluma.

 

Trečiadienio dieną bus mažai debesuota, o ir pasirodantys debesys daugelyje šalies rajonų bus netankūs, viršutinio aukšto, tad įsileis daug saulės šilumos – įdienojus oro temperatūra pasieks 22–27 laipsnius, labiausiai šils pietvakariniai Lietuvos rajonai, kiek vėsiau bus prie jūros. Vėjas laikysis nestiprūs, 4–9 m/s, daugiausia pietryčių.

Naktis iš trečiadienio į ketvirtadienį bus sausa ir šilta. Vėjas vyraus pietryčių, pietų krypties, 3–8 m/s, šalčiausiomis ryto valandomis vės iki 10–15 laipsnių – trečiajam rugsėjo dešimtadieniui tai neįprastai aukšta nakties oro temperatūra.

Dienos oro temperatūros šiuo atžvilgiu taip pat nenusileidžia – didžiojoje šalies dalyje trečiadienį sušils iki 21–26 laipsnių.

Penktadienį pasitiksime su trumpais lietumis, daugiausia jų iškris vakariniuose rajonuose. Vėjas vis dar pūs pietinių krypčių, nakties metu 4–9 m/s, dieną stiprės iki 6–11 m/s. Kaip ir praėjusiomis paromis, naktis bus ypatingai šilta, apie 11–16 laipsnių, o dieną termometro stulpeliai kils iki 20–25 laipsnių šilumos su kiek vėsesniu pajūrio ruožu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 173 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,