Mano GargždaiKviečia puošti lauko erdves ir kurti šventinę nuotaiką

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Į Klaipėdos rajoną atkeliauja šventės! Miestai, miesteliai jau planuoja kalėdinių eglučių įžiebimo renginius, o mes šventinę nuotaiką kviečiame kurti ir jus!

 

„Gražiausios metų šventės – tai ne tik datos kalendoriuje. Gyvybės, jaukumo, grožio ir šilumos joms įkvepiame mes patys. Todėl kviečiame bendruomenes, švietimo, kultūros įstaigas, verslo įmones, kaimynus burtis bendroms iniciatyvoms ir dar labiau papuošti mūsų rajoną“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.

Tikime, kad turite gražių idėjų, kurios gali pradžiuginti kiekvieną gyventoją ir rajono svečią. Galbūt savo miestelio centre galite sukurti kalėdinės pasakos kampelį, o gal šventiškai papuošti medžių ar eglučių alėją?

„Iniciatyvos tikslas – bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei, savos aplinkos puošimui suvienyti mažas ir dideles bendruomenes. Svarbiausia, kad gyventojai susiburtų ir kartu kurtų šventinę nuotaiką savo bendruomenėje, puoštų aplinką, dalintųsi idėjomis – taip gimsta ne tik gražiai puoštos lauko erdvės, bet ir tikroji kalėdinė dvasia“, – sako V. Riaukienė. 

Pasidžiaugti bendru kūrybiniu rezultatu kviesime su viso rajono gyventojais. Iki gruodžio 18 d. el. paštu siųskite puoštos erdvės nuotrauką ir nurodykite puošimo komandą ir kontaktinį asmenį.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 116 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,