Mano GargždaiIKEA atšaukia iš prekybos USB įkroviklius ÅSKSTORM

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
IKEA nuotr. IKEA nuotr.

Pirkėjų saugumas yra IKEA prioritetas, todėl bendrovė ragina visus, įsigijusius tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkroviklių ÅSKSTORM (prekės kodas 504.611.93), jų nebenaudoti ir kreiptis į IKEA dėl pinigų grąžinimo.

 

Kurdama ir vystydama gaminius, IKEA taiko griežtą rizikos vertinimo ir testavimo programą, kurios tikslas – užtikrinti, kad gaminiai, kuriais prekiaujama, atitiktų visus rinkose galiojančius įstatymus ir standartus. Nepaisant šių pastangų, pastebėjome, jog po ilgesnio naudojimo tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkroviklio ÅSKSTORM laidas, apvyniojus aplink įkroviklį arba sulenkus pirmyn ir atgal, gali būti pažeistas arba sulūžti. Pažeistas laidas gali sukelti šiluminius nudegimus ir elektros smūgį. Dėl šios priežasties tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkrovikliai ÅSKSTORM išimami iš prekybos. 

Tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkroviklį ÅSKSTORM galima atpažinti pagal modelio numerį ICPSW5-40-1, nurodytą kitoje USB įkroviklio pusėje esančioje etiketėje.

Kviečiame pirkėjus grąžinti turimus šio modelio įkroviklius į bet kurią prekybos vietą IKEA ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Pirkimo kvitas nereikalingas.

Nuoširdžiai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 139 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,