Mano GargždaiDituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinėje mokykloje vyko literatūriniai skaitymai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

„Kol gyvena lietuviškai kalbanti tauta, tol skambės Kuršaičių giminės vardas.“ (J.Balčikonis)

 

Tad tęsiasi filologinė veikla Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinėje mokykloje. Lietuvių k. mokytojui metodininkui Aleksui Bagdonavičiui inicijuojant, mokyklos Baltojoje menėje vyko Kuršaičių literatūriniai skaitymai. Sulaukėme svečių iš Klaipėdos r. – Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistės Sigitos Muravjovos, mokinių ir mokytojų iš Kretingalės pagrindinės mokyklos – bei iš Klaipėdos miesto – Martyno Mažvydo ir „Saulėtekio“ progimnazijų, „Ąžuolyno“ ir „Varpo“ gimnazijų, Karalienės Luizės jaunimo centro „Aušros“ teatro studijos. Taip pat ir mūsų mokykla turėjo ką parodyti... Šventę pradėjo 4 kl. mokinė Danielė Žutautaitė savos kompozicijos šokiu „Gyvybė“.

Skaitymų programa buvo įvairi. Skaitovai skaitė lietuvių autorių kūrinius, poetai ir prozininkai – savo kūrybą, o tiriamojo darbo autoriai lygino Jėzaus Kristaus ir Don Kichoto panašumus ir skirtumus.

Po literatūrinių skaitymų vyko nuoširdūs pokalbiai. Visi vienbalsiai pritarė, kad renginys turėtų tapti tradiciniu, o skaitovai kitąmet mielai sugrįžtų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams už tikrą šventę sielai.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 37 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,