Mano GargždaiGyvūnų šventėje – tūkstančiai dalyvių (nuotraukų galerija)

Įvertinkite šį įrašą
(8 balsai)
Dariaus Damulio nuotrauka. Dariaus Damulio nuotrauka.

Sekmadienį penktąjį kartą į Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos stadioną suplūdo savo augintiniais vedini ir nešini gargždiškiai bei miesto svečiai – buvo švenčiama Pasaulinė gyvūnų diena.

 

Paskutinį rugsėjo sekmadienį Gargžduose organizuojama Gyvūnų šventė ir šiemet sutraukė būrius dalyvių. Bendrovės „Mars Lietuva“ inicijuotame renginyje buvo galima sutikti ne tik kačių ir šunų, bet ir triušių, jūrų kiaulyčių ir net gyvatę.

Kol vieni apžiūrinėjo gražiuosius šventės dalyvius, kiti būriavosi prie palapinių, kur buvo galima pasikonsultuoti su profesionaliais dresuotojais, kinologais, veterinarijos gydytojais, mitybos specialistais. Grožio paslaugas augintojams siūlė stilistai.

Šventės dalyviai buvo nusiteikę dosniai. Jie spietėsi ir prieglaudos „Linksmosios pėdutės“ palapinėje, kur beglobiams gyvūnams galėjo paaukoti pinigų arba dalyvauti loterijoje, kurios metu surinktos lėšos taip pat pagerins gyvenimą būriui nelaimėlių.

Visų dėmesį kaustė įvairios rungtys, konkursai, šunų dresavimo mokyklos „Canis Memelensis“ pasirodymas. Susirinkusiuosius žavėjo ir VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės kinologai su savo keturkojais pareigūnais.

Atrakcijų netrūko ir vaikams – vieni dūko pripučiamose pilyse, antri tapė savo augintinių portretus, juos lipdė iš molio arba laiką leido palapinėje-laboratorijoje, kur pro mikroskopą tyrinėjo gyvūnų anatomijos dalis, apžiūrinėjo šuns skeletą. Treti, pasinaudoję piešimo ant veido paslauga, patys supanašėjo su įvairiais gyvūnais.

 

Lino Gruzdžio, Dariaus Damulio, Simos Ulvikienės ir Gerdos Muldarytės nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 638 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,