Mano GargždaiPrašys litų Gargždų piliakalnio sutvarkymui

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Daugėja  vilčių, kad bus sutvarkytas Kalniškės piliakalnis šalia Gargždų.

Politikai ateinantį ketvirtadienį ketina balsuoti už, o penktadienį pateikti paraišką pagal priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“.

Planuojama bendra projekto vertė – apie 283 tūkst. litų,  iš jų apie 226 tūkst. litų – ES fondų lėšos, o apie 57 tūkst. litų – savivaldybės lėšos.

Už šiuos pinigus, gavus finansavimą, ketinama Kalniškės piliakalnį, dar vadinamą Gargždų, Anielino vardu, pritaikyti kultūros ir viešojo turizmo reikmėms.

Teigiama, kad sprendimo projektas parengtas atsižvelgiant į Valstybinės kultūros paveldo komisijos, prieš dvejus metus išvažiuojamame posėdyje apžiūrėjusios kultūros paveldo objektus Klaipėdos rajone ir priėmusios sprendimą, rekomenduojantį savivaldybei atkreipti dėmesį į piliakalnius – juos tinkamai prižiūrėti, kad jie kuo geriau tiktų kultūriniam turizmui bei pažintinei veiklai, kartu priskiriant priežiūrą visuomeninėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.

Įgyvendinant projekto veiklas, būtų sutvarkyta bei kultūros ir viešosioms turizmo reikmėms pritaikyta Kalniškės, Gargždų, Anielino piliakalnio teritorija. Taip esą būtų sukurtos tinkamos sąlygos šio kultūros paveldo objekto išsaugojimui bei šio išskirtinio istorinio, gamtinio ir kultūrinio objekto lankymui.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 227 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,