Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Mano GargždaiTurguje rudens gėrybės parduodamos pigiai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

mg p

Rugsėjis - derliaus metas, todėl prekių geriausiomis kainomis turguje ieškoti dabar pats laikas. Šiandien ant prekystalių galima rasti pigesnių daržovių ir vaisių, nei praėjusią savaitę. Atpigo bruknės, voveraitės ir rudeninio miško pasididžiavimas - raudonikiai.

Taip pat jau pradedama prekiauti chrizantemomis. Mažesnis baltų chrizantemų vazonėlis - nuo 5 litų, didesni - 13 litų.
Krūvelė raudonikių šiandien kainuoja 7 – 8 litus, šiais grybais stalus nuklojo ne vienas prekeivis, tačiau tik pas vieną kitą šmėstelėjo kitokie kepurėtieji: keli maži baravykai ar lepšių krūvelė.
Keletas pardavėjų dar turėjo ir voveraičių, kurios dabar kainuoja vos 6 litai už litrą.
Litras aronijų uogų kainuoja 5 litus, o bruknių kaina taip pat džiugina - dabar jų įsigyti galima už 6 litus.
Naujiena turguje – spanguolės, litras – 10 litų. Įvairių rūšių slyvos visai nebrangios - po 2 litus už litrą. Taip pat gausu skaniausių rudeninių aviečių po 4 ir 5 litus už indelį.
Ant vieno iš prekystalių, buvo gausu kvapaus baziliko, petražolių, špinatų ir salierų pundelių, kurie kainavo nuo 1-2 litus.
Lazdyno riešutai turguje vis dar tik lenkiški, tačiau švieži ir dar ne kieti. Kaip teigė pardavėja, lietuviškas riešutų derlius skurdus. Lenkiškų riešutų kilogramas – 13 litų.
Šparaginių pupelių maišelis kainavo 4 litus, o paprastų pupų stiklinė - 2 litai.
Turguje buvo galima nusipirkti ir naminio varškės sūrio – vienas kainavo 9 litus.
Turgaus prieigose prekiavęs vyriškis, sudomino ne tik sodo ir miško gėrybėmis, tačiau siūlė įsigyti ir rankų darbo vielinį krepšį. Kaip teigė pardavėjas, toks tarnaus ne vieną dešimtmetį. Toks krepšys pirkėjui atsieitų 15 – 20 litų.
Obuoliai šiemet ne patys pigiausi – kilogramas kainuoja nuo 2 litų. Teigiama, šiemet obuolių derlius prastesnis, todėl ir kainos didesnės.
Šviežios rudeninės bulvės šiuo metu kainuoja nuo 80 centų, svogūnai nuo 2 litų už kilogramą. Jų kaina tokia pati kaip ir praėjusią savaitę, nekito ir pomidorų kaina – 2 litai už kilogramą. Mėgstantiems paprikas, tikrai yra iš ko pasirinkti: yra raudonų, geltonų, žalių, mažų ir didelių, jų kaina - nuo 2 litų už kilogramą.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 241 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,