Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Mano GargždaiPristatyta B.Stasaitienės poezijos knyga

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

1111

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje rugsėjo 19 dieną buvo pristatyta pirma Birutės Stasaitienės knyga „Prisilietimai".
Į renginį susirinko gausus būrys poezijos mylėtojų - poetės draugai bei gargždiškiams puikiai pažįstami veidai: garbės piliečiai V. Stasaitis ir A. Žemgulis, literatų klubo „Potekstė" pirmininkas E. Žiedas, klubo nariai B. Grevienė, D. Jusčienė, A. Saja, A. Vyšniauskienė.
Skambant B. Stasaitienės mėgstamo smuikininko, dirigento ir kompozitoriaus A. Rieu muzikai, susirinkusieji klausė autorės kūrybos. Eiles iš knygelės „Prisilietimai" skaitė Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, režisierė Rasa Rusteikienė ir dvi jos mokinės: Gintautė Rusteikaitė ir Aistė Gilvonauskaitė.
Eilės atspindinčios įvairiausius gyvenimo momentus, sujaudino ne tik daugumą susirinkusių, bet ir pačią knygos autorę.

Vakarą taip pat praskaidrino nuotaikingos akordeono melodijos, kuriomis džiugino Gargždų vaikų muzikos mokykloje besimokanti Zinaidos Kalpokienės auklėtinė Romena Lingvinaitė.
Birutės Stasaitienė renginio metu teigė, kad eiles kurti įkvepia šeima. Kaimynė B. Petrauskienė kūrėją pavadino neišsenkančiu „gyvybės šaltinėliu", kiti renginio svečiai taip pat negailėjo komplimentų: linkėjo nesustoti, plaukti gilyn į poezijos vandenis, nepamiršti plėtoti temų rato, toliau taip pat šypsotis bei nenustoti stebinti. Bibliotekos direktorius J.Gutauskas palinkėjo, kad tokia nuoširdi atmosfera lydėtų ir kitus renginius, į kuriuos pirmoji duris šį rudenį pravėrė literatė B. Stasaitienė.

S. Sodeikio fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 121 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,