Mano GargždaiSvogūnuose – uogos uogienei

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)

Po atsinaujinimo duris gargždiškiams vėl atvėręs restoranas „Lijo“ laukia lankytojų, baigia rezervuoti staliukus į penktadienį vyksiantį Juozo Erlicko autorinį vakarą, o restorano virtuvės fėjos vis verda gargždiškių taip pamėgtą svogūnų uogienę, dažniausiai patiekiamą su firminiu „Lijo“ paštetu.

„Šaunuoliai, linksmų plaučių kolektyvas, reik sugebėt rast svogūnuose uogų uogienei“, - tuoj pat replikavo kažkuri iš nuolatinių „Lijo“ lankytojų, vos paskelbus žinią, kad svogūnų uogienės ir pašteto bus galima nusipirkti išsinešimui.

Kita vertus, paragavę svogūnų uogienės ir „Lijo“ pašteto su minkštutėle balta duona, lankytojai internete nepatingėjo komentuoti: „Šitas derinys yra geriausia, ką galėjo sugalvoti prancūzai. Šeštadieni ragavom - buvo dieviškai gerai!“

Ir tokių komplimentų – ne vienas.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Daina Šatkienė, mėlynųjų svogūnų uogienės ir „Lijo“ pašteto receptai – restorano virėjų paslaptis. Tačiau ji neslėpė, kad šiuos receptus įkvėpė kelionės po pasaulį, jie – jokia naujovė, o greičiau klasika Anglijoje ar Prancūzijoje.

Būtent dėl komplimentų, svarstydama, kuo galėtų pradžiuginti ir apdovanoti nuolatinius „Lijo“ lankytojus ir įvairių projektų partnerius, restorano šeimininkė nusprendė, kad kiekvienas apsidžiaugs gavęs indelį taip mėgstamo pašteto ir mėlynųjų svogūnų uogienės.

Tuoj pat atsirado ir idėja – firminius patiekalus reikėtų sudėti į stilingus stiklainėlius, o juos papuošti kaspinėliais ir specialiai sukurta etikete.

Dabar išsinešimui parduodamus ir ne tik namo, bet ir dovanų perkamus skanėstų stiklainėlius puošia gargždiškės menininkės Inos Lukauskaitės, dar pažįstamos Unos Lunės pseudonimu, sukurtos etiketės. Lakoniškos, „Lijo“ stilių atspindinčios etiketės dvelkia jaukumu ir gardumo linkėjimais.

Nuo šiol į „Lijo“ galės užsukti ne tik išalkę, bet ir ieškantys originalios dovanos. 

 

Arūno Stapono, Margaritos Mizaraitės fotografijos:

Paveikslėlių galerija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 241 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,