Mano GargždaiGargždus išjudino baikeriškas šėlsmas (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(9 balsai)
Kvietinių gatvėje visų dėmesį prikaustė motoakrobatikos pasirodymas. Dariaus Damulio nuotr. Kvietinių gatvėje visų dėmesį prikaustė motoakrobatikos pasirodymas. Dariaus Damulio nuotr.

     Šeštadienį Gargžduose netilo motociklų gausmas: visus sukvietė tradicinė „Vorai MC Gargždai" motociklininkų klubo organizuojama šventė – Mototurnyras.

 

     Lietuvos valstybės dienai ir Žalgirio mūšio metinėms paminėti skirta tradicinė šventė kasmet sutraukia minias smalsių gyventojų ir būrius plieninius žirgus pasikinkiusių svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Ir šiemet į Gargždus atvyko baikeriai iš Švedijos, Vokietijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos.

     Motociklų fanai tradiciškai rinkosi prie fontano, aikštėje prie Savivaldybės. Kvietinių gatvėje visų dėmesį prikaustė motoakrobatikos („stunt riding") pasirodymas, kurį demonstravo Lukas Kučinskas – „Skruzdė". Taip pat triukus motociklu su lopšiu išdarinėjo „vorų" draugai iš Šilutės.

     Motociklų, taip pat senoviškų, amerikietiškų automobilių kolona apsuko ratą aplink Gargždus ir pajudėjo Minijos slėnio link. Čia nuobodžiauti neleido įvairios varžybos: rankų lenkimo, virvės traukimo, bato mėtymo ir kt. Pereinamoji taurė, susumavus baikerių rungčių rezultatus, iškeliavo į Vokietiją.

     Scenoje pasirodė entuziazmu trykštanti lietuvių grupė „White Hat", visiems puikiai žinomi „Biplan'ai", Klaipėdos roko grupė „Breaze", taip pat vilniečių grupė, scenoje jungianti kabaretą su čigonišku skambesiu ir pateikianti tai kaip vientisą spektaklį – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys" ir svečiai, atvyksiantys net iš Helsinkio – „Knucklebone Oscar".

     „Tikėjomės, kad slėnyje bus daugiau žmonių, bet kas norėjo, tas atvyko. Kiek teko girdėti atsiliepimų, visi džiaugėsi itin kokybišku muzikos koncertu. Dėkojame rėmėjams, be kurių ši šventė būtų neįmanoma", – portalui mano-gargzdai.lt sakė vienas renginio organizatorių Giedrius Papievis.


     Mototurnyro akimirkos – Simos Ulvikienės ir Dariaus Damulio fotogalerijoje:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 137 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,