Mano GargždaiSavivaldos vadovų darbotvarkės – skirtingos

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai ruošiasi dar vienam neeiliniam Savivaldybės tarybos posėdžiui ketvirtadienį ir rikiuoja kasdienius darbus.

Meras Vaclovas Dačkauskas šiandien dalyvaus pasitarime su bendrovės „Agrovet“ generaliniu direktoriumi Augeniju Gudžiūnu ir AB „Klaipėdos vanduo“ generaliniu direktoriumi Leonu Makūnu dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų eksploatavimo problemų Kretingalėje.

Mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė 14 val. susitiks su Dovilų kultūros centro darbuotojais aptarti aktualius įstaigos veiklos klausimus, spręstinas problemas bei ateinančių metų kultūros srities prioritetus. Rytoj iš ryto vicemerė pirmininkaus Socialinės paramos teikimo komisijos posėdžiui, o popiet susitiks su Kretingalės kultūros centro darbuotojais . Penktadienį 13 val. susitikimas su R.Cirtautaite lauks ir Gargždų kultūros centro darbuotojų.

Mero pavaduotojo  Kęstučio  Cirtauto, Administracijos direktoriaus Česlovo Banevičiaus, Administracijos direktoriaus pavaduotojos Ligitos Liutikienės darbotvarkės buvo užpildytos tik pirmadienį, o šiandien ir ryt apie oficialius jų planuojamus darbus neskelbiama.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Buivydas šiandien 9 val. pirmininkaus atrankos komisijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti posėdžiui. 13 val. pirmininkaus posėdžiui dėl lengvatų taikymo gyventojams už atliekų surinkimą, o 14 val. pirmininkaus pasitarimui dėl Priekulės Turgaus aikštės techninės priežiūros pastabų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 249 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,