Mano Gargždai9 naudingos ir nemokamos priemonės pradedant verslą

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
 Yra ne viena nemokama bei naudinga galimybė, kuria galima pasinaudoti steigiant verslą (Asociatyvi fotografija) Yra ne viena nemokama bei naudinga galimybė, kuria galima pasinaudoti steigiant verslą (Asociatyvi fotografija)

„Paslaugos pradedantiesiems verslininkams kainuoja krūvas pinigų“, – šis stereotipas dažnai suriša rankas daugeliui svajojančių apie savo verslą ir net geriausios idėjos lieka neįgyvendintos. Pamirštama, jog yra ne viena nemokama bei naudinga galimybė – tereikia ja pasinaudoti. Štai 9 pradedančiojo verslininko priemonės, kurios yra visiškai nemokamos:

Mobilusis elektroninis parašas. Visi didieji mobiliojo ryšio operatoriai nemokamai išduoda SIM kortelę, leisiančią jums už notaro paslaugas steigiant įmonę neišleisti nė cento.

Statistikos departamento duomenų bazė. Stat.gov.lt interneto puslapyje susiraskite leidinį „Kombinuotoji nomenklatūra“. Pagal tūkstančių prekių ir paslaugų kategorijų kodukus duomenų bazėse galėsite sekti importo, eksporto, gamybos rodiklius, nuspėti rinkos talpas, nuperkamų prekių kiekius ir pan.

Odesk.com ir elance.com yra dvi dižiausios talentų duomenų bazės – naudokitės jomis ir pradėkite savo paslaugas siūlyti visam pasauliui. Tereikia tiek nedaug – užsiregistruoti, ir jau galėsite ne tik būti samdomi, bet ir patys samdyti talentą už sumą, atitinkančią jūsų poreikius. Daugelis lietuvių šių portalų dėka teikia paslaugas JAV ir vakarų Europoje už nelietuviškas kainas.

Nemokami verslo renginiai. Didžiuosiuose šalies miestuose dažnai vyksta dešimtys verslo renginių, kuriuos organizuoja aukštosios mokyklos, verslo paramos įstaigos, savivaldybės ar privačios įmonės. Juose galima ne tik įgyti žinių ar praplėsti akiratį, bet ir sutikti bendraminčių, būsimų verslo partnerių, darbuotojų ir pan. Beveik visuomet tokie renginiai būna nemokami.

WordPress.com Interneto puslapį savo įmonei taip pat galima sukurti neišleidžiant pinigų – padarykite tai pasinaudodami „WordPress“. Šioje platformoje savo puslapius turi net tokios žinomos įmonės kaip Sony, Ebay ir CNN.

Crowdfunding („minios finansavimas“, iš angl. k.). Šis variantas puikiai tinka, jei jūsų idėja itin originali – puslapių kickstarter.com bei indiegogo.com lankytojai jau finansavo ne vieną lietuvių sumanymą.

Viešieji ryšiai. Vietiniams laikraščiams, interneto portalams, tinklaraščiams, draugams ir kt. įdomi jūsų istorija – papasakokite kaip jums sekasi atsiųsdami laišką, suorganizuodami renginį ir pan.

Profesiniai socialiniai tinklai. Šios nemokamos priemonės, pavyzdžiui, linkedin.com, vartotojai gali nemokamai reklamuotis šimtus ar net tūkstančius vartotojų turinčiose grupėse tiesiog prisijungdami ir skelbdami savo įmonės pasiūlymus. Viskas, ko reikia – truputis laiko ir nepatingėti užsiregistruoti.

Verslo pradžios krepšeliai. Įmanoma nemokamai konsultuotis įvairiais verslo steigimo ir vystymo klausimais – įmonių apskaitos, teisiniais, vadybos ar rinkodaros – su vienais iš geriausių verslo konsultantų Lietuvoje. Pradedantiesiems verslininkams į klausimus atsako UAB „Civitta“, kurios konsultantai yra baigę Harvardo, Kembridžo, Stenfordo universitetus bei turi ilgametės konsultavimo patirties tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje. Svarbiausia – į klausimus specialistai atsako nemokamai! Jei turite ne daugiau kaip 30 metų ir planuojate pradėti savo verslą, jūs galite gauti net 50 valandų konsultacijų visiškai nemokamai be jokių finansinių įsipareigojimų – tiesiog atvykę į susitikimą. Daugiau informacijos apie konsultacijas rasite čia: http://www.civitta.lt/verslo-pradzios-krepseliai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 94 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,