Mano GargždaiBaigėsi dar vienas sėkmingas „Vėtrungių kelio“ sezonas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro nuotr. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro nuotr.

Pasibaigus vasaros sezonui, kultūrinio projekto „Vėtrungių kelias“ partneriai aptarti šių metų rezultatus susirinko Klaipėdos rajone, J. Gižo sodyboje Drevernoje.

 

Susipažinę su muziejaus ekspozicija, paskanavę dreverniškių žuvienės, senoviniu kuršių marių laivu – reisine – išplaukė į Juodkrantę pas partnerius kitapus marių, į Liudviko Rėzos kultūros centrą. Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova pristatė partneriams šių metų „Vėtrungių kelio“ ataskaitą, daug diskutuota, kaip sekėsi šį sezoną.

Nuo 2013 metų Šilutės kultūros ir pramogų centras kartu su partneriais įgyvendina kultūrinio turizmo projektą „Vėtrungių kelias“. Šis projektas įtrauktas į Lietuvos Nacionalinių kultūros kelių programą. Kiekvienais metais „Vėtrungių kelias“ startuoja birželio 26 d. (vėtrungių gimimo dieną) ir užsidaro rugsėjo 27 d. (Pasaulinę turizmo dieną).

Populiariausias šiame projekte yra pažintinio turizmo žaidimas „Vėtrungių kelias“. Šiais metais dalyviams buvo siūlomi du kelionės būdai:

-    kelionė su įprastu „Vėtrungių kelio“ žemėlapiu, lankant kultūros įstaigas;

-    kelionė su internetiniu „Vėtrungių kelio“ žemėlapiu, lankant gamtos paminklus ir ieškant paslėptų lobių.

Pirmasis variantas – kai žaidėjas viename iš pamario krašto turizmo informacijos centrų pasiima žemėlapį ir lankytinų vietų sąrašą, keliauja, renka lipdukus ir klijuoja į žemėlapyje numatytas vietas. Apsilankę visuose objektuose ir surinkę visus lipdukus dalyviai buvo apdovanoti prizu – vėtrunge.

Antrasis žaidimo variantas – kai žaidėjas užsiregistruoja svetainėje ir pagal pateiktą žemėlapį keliauja bei ieško paslėptų lobių. Suradę visus lobius ir jų nuotraukas įkėlę į svetainės paskyrą buvo apdovanoti prizu – vėtrunge.  

Organizatoriai ir visi 20 partnerių kitais metais vėl kvies keliauti „Vėtrungių keliu“ po Mažąją Lietuvą.

 

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro nuotraukos:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 115 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,