Mano GargždaiPriekulės krepšininkai apgynė stipriausios komandos vardą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Priekulės komanda, Sporto centro nuotr. Priekulės komanda, Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Priekulėje baigėsi 2016 metų Klaipėdos rajono mažų miestelių krepšinio pirmenybės. Varžybose dalyvavo Priekulės (dvi komandos), Agluonėnų, Sendvario, Kretingalės, Plikių, Kvietinių, Vėžaičių, Endriejavo, Daukšaičių ir Girininkų komandos.

 

Varžybos vyko trimis etapais. Pirmajame etape komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius pagal geografinę padėtį ir žaidė dviejų ratų sistema.

A pogrupyje rungtyniavo Endriejavo, Vėžaičių, Daukšaičių ir Girininkų, B pogrupyje – Sendvario, Kretingalės ir Kvietinių, C pogrupyje – Priekulės, Agluonėnų ir Priekulės gimnazijos komandos.

Pasibaigus pirmajam etapui, į antrąjį iš A pogrupio pateko Endriejavo, Vėžaičių ir Girininkų komandos, iš B pogrupio – Kretingalės ir Kvietinių ekipos, iš C pogrupio – Priekulės ir Priekulės gimnazijos komandos.

Priekulės gimnazijos ekipa dėl tam tikrų priežasčių atsisakė toliau dalyvauti varžybose, todėl vieta kitame varžybų etape atiteko Agluonėnų krepšininkams.

Sužaidus antrojo etapo varžybas, paaiškėjo keturios komandos, kurios toliau tęsė kovas dėl medalių.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Priekulės ir Kvietinių krepšininkai. Rezultatu 93:68 pergalę iškovojo priekuliškiai.

Antrajame pusfinalyje ginklus surėmė Endriejavo ir Vėžaičių komandos. Šios varžybos buvo atkaklesnės nei pirmoji pusfinalio dvikova. Jose endriejaviškiai rezultatu 82:73 palaužė Vėžaičių krepšininkus.

Šiek tiek pailsėję ir atgavę jėgas krepšininkai toliau tęsė kovas dėl medalių. Dėl trečios vietos susitiko Vėžaičių ir Kvietinių komandos. Dėl pralaimėto pusfinalio supykę Kvietinių žaidėjai nepasigailėjo Vėžaičių komandos ir nugalėjo ją rezultatu 85:61.

Finale susitiko 2014 metų čempionai – Endriejavo komanda ir 2015 metų čempionai – Priekulės ekipa. Šioms rungtynėms geriau pasiruošę ir daugiau jėgų po pusfinalio varžybų išsaugoję Priekulės krepšininkai rezultatu 77:64 įveikė Endriejavo ekipą ir antrą kartą iš eilės tapo Klaipėdos rajono mažų miestelių krepšinio varžybų nugalėtojais.

 

Apdovanojimų akimirkos – Sporto centro nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 390 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,