Europos rankų lenkimo čempionate pasirodė ir rajono sportininkai

Rankų lenkikai. Dalyvių nuotr. Rankų lenkikai. Dalyvių nuotr.

Gegužės 14–21 dienomis Lenkijoje (Katovicuose) vyko 27-asis Europos rankų lenkimo čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš 34 šalių. Lietuvos komandai atstovavo 20 rankų lenkimo sportininkų. Iš jų – net keturi Klaipėdos rajono rankų lenkikai.

Gargždų sporto mokyklos auklėtinės Gabija Genčaitė ir Neda Račkutė dalyvavo jaunimo grupėje iki 18 m. G. Genčaitė svorio kategorijoje iki 50 kg kaire ranka užėmė 5-ąją vietą, N. Račkutė svorio kategorijoje iki 55 kg – 7-ąją. Dešine ranka G. Genčaitė užėmė 9-ąją, o N. Račkutė 10-ąją vietas.

Meistrų klasėje kovėsi Rimantas Sakeris, jis kaire ranka užėmė 4-ąją, dešine – 5-ąją vietas. Inga Rimkuvienė senjorų grupėje kaire ranka užėmė 5-ąją vietą, dešine – 10-ąją. Gabija Genčaitė taip pat savo jėgas išbandė ir suaugusiųjų grupėje, kur užėmė šeštąją vietą.

Bendroje įskaitoje tarp 34 šalių dalyvavusių Europos čempionate Lietuvos rankų lenkimo komanda užėmė 8-ąją vietą, o Lietuvos rankų lenkimo moterų komanda iškovojo 2-ąją vietą ir parsivežė gražuolę taurę.

Klaipėdos rajono rankų lenkimo sportininkai džiaugiasi turėję galimybę sudalyvauti 27-ajame Europos rankų lenkimo čempionate ir yra labai dėkingi savo nuolatiniams rėmėjams, tai – Klaipėdos r. savivaldybės sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui, Klaipėdos r. savivaldybės administracijos direktoriui Sigitui Karbauskui, Gargždų sporto mokyklos direktoriui Antanui Blinstrubui, UAB „Vilanus“ direktoriui Sigitui Klymantui (Varlė.lt).

Artimiausios rankų lenkimo varžybos vyks Gargždų miesto gimtadienio šventėje birželio 3 d. Svorio kategorijos: moterys (60 kg, 60 kg ir daugiau), vyrai (65 kg, 85 kg, 85 kg ir daugiau).