„Gargždų pramogos“ krepšininkai – naujieji „Bangos“ laikraščio taurės savininkai

Turnyro nugalėtojai – „Gargždų pramogos“ krepšininkai. Sporto centro nuotr. Turnyro nugalėtojai – „Gargždų pramogos“ krepšininkai. Sporto centro nuotr.

Šių metų „Bangos“ laikraščio Didžiosios taurės krepšinio turnyras nepasižymėjo komandų gausa, tačiau šiose ekipose žaidė patys stipriausi rajono krepšininkai mėgėjai, kurie netolimoje praeityje gynė rajono, o kai kurie – Marius Prekevičius, Arvydas Eitutavičius – ir Lietuvos garbę. Varžybos vyko vieno minuso sistema, kai pralaimėjusi komanda prarasdavo teisę dalyvauti kitame varžybų etape.

Sužaidus atkrintamąsias varžybas, pirmame pusfinalyje „Gargždų pramogos“ (vadovas A. Linkauskas) krepšininkai nesunkiai įveikė Mažosios taurės savininkus, „VMS transportas“ (vad. M. Srėbalius) žaidėjus. Kitas pusfinalis tarp „Lavango group“ (vadovas M. Granzbergas) ir „Magnum“ (vadovas A. Mockus) komandų vyko išties atkakliai. Pirmaudavo tai viena, tai kita ekipa, kol galų gale, vedini savo komandos lyderio A. Eitutavičiaus, kuris šiose rungtynėse pelnė net keturiasdešimt taškų, „Lavango group“ išsiveržė į priekį ir nugalėjo rezultatu 89:84. Finalinės rungtynės nebuvo labai atkaklios. Apie dešimt taškų persvarą tris kėlinius turėjo „Gargždų pramogos“ komanda, o ketvirtajame, dar labiau padidinę žaidimo spartą, pelnytai įveikė „Lavango group“ sportininkus rezultatu 99:72.

Visi finalinių rungtynių žaidėjai buvo apdovanoti vardiniais diplomais ir asmeniniais medaliais, kuriuos įsteigė Sporto centras ir laikraščio „Banga“ redakcija. Taip pat buvo išrinkti geriausi turnyro žaidėjai. „Lavango group“ komandoje juo tapo Tautvydas Ptakauskas, o nugalėtojų ekipoje – Armandas Budvytis. Jiems atiteko laikraščio „Banga“ trijų mėnesių prenumerata.

2017 metų „Bangos“ Didžiąją taurę iškovojo T. Poška, M. Kiudelis, P. Liutikas, G. Ratkus, A. Budvytis, S. Staponas, R. Jonelis, R. Norvilas, E. Baranauskas ir A. Linkauskas.