Tinklinio aikštelėje varžėsi veteranai

(1 balsas)
„Hidrostatybos“ komanda. S. Gulbino nuotr. „Hidrostatybos“ komanda. S. Gulbino nuotr.

Penktadienį pasibaigė Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybės. Turnyre dalyvavo 6 komandos.

Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Į pusfinalį pateko keturios stipriausios komandos. Pirmajame pusfinalyje susitiko „Vienminčiai“ ir „Hidrostatyba“. Rezultatu 3:0 laimėjo „Hidrostatybos“ komanda ir iškopė į finalą. Antrajame pusfinalyje susitiko ,,Giruliai“ ir ,,Oksigen“ komandos. Rezultatu 3:0 nugalėjo ,,Girulių“ komanda. Varžybose dėl trečios vietos susitiko ,,Vienminčiai“ ir ,,Oksigen“. Trečios vietos laimėtojui išsiaiškinti prireikė visų trijų setų. Trečiajame sete minimalia persvara rezultatu 15:14 pergalę šventė ,,Oksigen“ komanda. Finalinėse varžybose susitiko ,,Giruliai“ ir ,,Hidrostatyba“. Skirtingai nei varžybose dėl trečios vietos, čia intrigų buvo mažiau. Rezultatu 3:0 užtikrintai laimėjo ,,Hidrostatybos“ komanda ir tapo Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybių nugalėtojais. Čempionais tapo: Jolanta Žukauskienė, Vilma Gečienė, Vygantas Barauskas, Marius Chamanskas, Kleopas Krakys, Edvardas Vilimas ir Andrius Dumbauskas.