Ir vėl lygiosios

(1 balsas)
„Banga“ žaidė septintąsias draugiškas rungtynes. Stasio Gulbino nuotr. „Banga“ žaidė septintąsias draugiškas rungtynes. Stasio Gulbino nuotr.

Trečiadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ žaidė septintąsias draugiškas rungtynes. Mūsų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Šiauliais“.

Rezultatas. Banga (Gargždai) - Šiauliai (Šiauliai) 1:1 (0:1). Įvarčiai: 65' A. Staponka (Banga); 31' NN (Šiauliai).

„Bangos“ sudėtis: Š. Jurevičius (46'S. Arshiev), A. Dolzhenko (46' A. Stezhka), A. Epifanov, A. Verbetchi (46' D. Arlauskis), M. Bitinas (46' M. Gudauskas), T. Misiūnas (46' M. Khablov), A. Butkus, A. Russkikh, A. Juchno (46' K. Urbaitis), M. Kura (46' E. Grigaitis), A. Marcinkevičius (46' A. Staponka).

Pirmame kėlinyje eksperimentine sudėtimi rungtyniavusi „Banga“ beveik negrasino šiauliečių vartams. Svečių atakos taip pat buvo retos, tad žaidimas iš esmės vyko aikštės viduryje. Visgi „Šiauliams“ pavyko išnaudoti standartinę situaciją – pakėlus kampinį vienas iš šiauliečių smūgiu galva nuginklavo Š. Jurevičių – 0:1.

Antrajame kėlinyje „Banga“ išleido net aštuonis naujus žaidėjus ir vaizdas aikštėje iškart pasikeitė. Atakos viena po kitos ritosi svečių vartų link, tuo tarpu šiauliečių reidai link „Bangos“ baudos aikštelės buvo reti ir nesėkmingi.

65 minutę A. Staponka smūgiu iš baudos aikštelės išlygino rezultatą – 1:1, o vėliau turėjo dar kelias puikias progas nubausti šiauliečius, bet jų neišnaudojo. 71 minutę po E. Grigaičio perdavimo iš dešiniojo krašto „Bangos“ puolėjas galva smūgiavo šiek tiek virš skersinio. Dar po kelių minučių, gavęs A. Stezhko perdavimą iš kairiojo krašto, A. Staponka iš kelių metrų sukirto į skersinį. 83 minutę puikiai baudos aikštelėje sužaidęs K. Urbaitis galva numetė kamuolį A. Staponkai, bet šis galva smūgiavo greta vartų.

Nors S. Arshiev antrajame kėlinyje beveik neturėjo darbo, pačioje rungtynių pabaigoje jam vos neteko traukti kamuolio iš tinklo, kai šiauliečiams pavyko kontrataka ir smūgis iš baudos aikštelės.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargžduose kovo 1 dieną 12:30 val. su Latvijos aukščiausioje lygoje žaisiančiu „Liepaja“ klubu.