Rajono sportininkai varžėsi atvirame Lietuvos konkūrų čempionate

Sporto klubo „Priekulės žirgai“ nuotr. Sporto klubo „Priekulės žirgai“ nuotr.

Liepos 4–7 dienomis šalies raitelius sukvietė atviras Lietuvos konkūrų čempionatas, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos rajono atstovai.

Rajonui atstovavo Saulė Abromaitė, Dija Mažeikytė, Laura Klimovaitė-Benetė, Mantas Pocius ir Kamilija Būdvytytė.

Raiteliai varžėsi tris dienas. Pirmą dieną ketverių metų žirgų įskaitoje Laura Klimovaitė-Benetė su žirgu Rachele užėmė penktąją vietą. Antrą dieną geriausiai sekėsi Saulei Abromaitei su žirgu Ra. Jie pirmos grupės mėgėjų įskaitoje užėmė trečiąją vietą. O Kamilija Būdvytytė su Rachele iškovojo šeštąją vietą. Paskutiniąją dieną Dija Mažeikytė su žirgu Ra atviros klasės 90 cm konkūre užėmė šeštąją vietą, o Mantas Pocius su žirgu Regentas mėgėjų finalinėje rungtyje taip pat liko šeštas.

Raiteliai grįžo puikiai nusiteikę ir pasirengę toliau tobulėti ir siekti dar geresnių rezultatų.

Sportininkų veikla finansuojama pagal Sportininkų, reprezentuojančių Klaipėdos rajono savivaldybę aukšto meistriškumo sporto varžybose, finansavimo programą.