„Gargždų Pramogos-Taškas“ pasiekė Klaipėdos salės futbolo taurės finalą

Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

Vakar gargždiškiai pusfinalyje rezultatu 8:4 įveikė „LCC Kicks“ studentų komandą.

„Gargždų Pramogos-Taškas“ – „LCC Kicks“ 8:4 (3:2).

Sudėtis: D. Ūselis, E. Bračkus, A. Montrimas, G. Ratkus, V. Norvilas, M. Baranauskas, I. Šakys ir M. Mickus.

Įvarčiai: A. Montrimas 2', I. Šakys 15', V. Norvilas 17' ir 27', E. Bračkus 33' ir 43', M. Baranauskas 47' ir 49'.

Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų antrasis pusfinalis prasidėjo atkakliai ir permainingai. „Gargždų Pramogos-Taškas“ jau antrąją rungtynių minutę po Artūro Montrimo įvarčio išsiveržė į priekį (1:0), tačiau iki kėlinio vidurio „LCC Kicks“ žaidėjai sugebėjo pasinaudoti dviem varžovų klaidomis gynyboje ir Ejike Nwosu bei Denis Godzin tiksliais smūgiais ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė savo naudai (2:1). Tiesa, favorite laikytai „Gargždų Pramogos-Taško“ komandai pakako vos kelių minučių, kad vėl atsidurtų priekyje – po Imanto Šakio įvarčio rezultatas greitai tapo lygus (2:2), o dar po poros minučių Vilius Norvilas suteikė savo komandai vieno įvarčio pranašumą (3:2).

Vos įsibėgėjus antrajam kėliniui, tas pats Vilius Norvilas padvigubino „GP-Taško“ persvarą (4:2), bet didesnę intrigą greitai sugrąžino Denis Godzin, kuris savo antruoju įvarčiu vėl sumažino „LCC Kicks“ atsilikimą iki minimumo (3:4).

Tačiau antrajame kėlinyje vis labiau ryškėjo „GP-Taško“ dominavimas aikštėje, o po dukart pasižymėjus Edvinui Bračkui ir Martynui Baranauskui, persvara išaugo iki penkių įvarčių (8:4). Beje, Martynas Baranauskas po dviejų savo įvarčių tapo rezultatyviausiu Taurės varžybų žaidėju. Jo sąskaitoje – jau 11 įvarčių.

„LCC Kicks“ komanda su varžybomis atsisveikino paskutinę minutę Edvardo Bacevičiaus įmuštu įvarčiu (8:4).

Penktadienį, kovo 28 d., 20.30 val. „Neptūno“ salėje Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų finale susitiks „Nautica“ ir „Gargždų Pramogos-Taškas“ komandos.