„Banga“ tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją

Jurgitos Riekašienės nuotrauka. Jurgitos Riekašienės nuotrauka.

Antradienį Gargždų miesto stadione „Banga“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją. Šįkart taikiai sužaista su „Ekranu“ – 0:0.

Iš rungtynių protokolo. Banga (Gargždai) – Ekranas (Panevėžys) 0:0 (0:0).

Teisėjas – A. Žuta (Klaipėda), 600 žiūrovų.

Įspėti: 13' D. Arlauskis (Banga); 39' A. Meškinis (Ekranas).

„Bangos“ sudėtis: Š. Jurevičius, Z. Karkusov, A. Epifanov, D. Arlauskis, A. Stezhka, E. Grigaitis (82' M. Kura), M. Khablov, A. Butkus, A. Russkikh (86' A. Marcinkevičius), K. Urbaitis (71' A. Juchno), A. Tcallagov. Atsargoje liko: S. Arshiev, M. Bitinas, M. Gudauskas, A. Verbetchi.

„Banga“ labai aktyviai pradėjo dvikovą ir per pirmas penkiolika minučių sukūrė keletą pavojingų epizodų. 4 minutę po K. Urbaičio perdavimo šiose rungtynėse „Bangoje“ debiutavęs A. Tcallagov iš kelių metrų smūgiavo greta vartų. 10 minutę A. Stezhka tolimu smūgiu iš kairiojo krašto privertė pasidarbuoti „Ekrano“ vartininką K. Timofejevą, po poros minučių E. Grigaitis iš 16 metrų pasiuntė kamuolį nedaug virš skersinio.

Atlaikę pirmąjį šeimininkų spaudimą progų pasižymėti turėjo ir svečiai. 15 minutę R. Stanulevičiaus baudos smūgiu į apatinį vartų kampą pasiųstą kamuolį sugavo Š. Jurevičius. Dar po kelių minučių „Bangos“ vartų sargui teko gelbėti komandą po T. Dapkaus reido į baudos aikštelę ir smūgio iš dešimties metrų. 31 minutę Š. Jurevičius dar kartą sužibėjo, aplenkęs vienas prieš vieną iššokantį svečių puolėją.

Pirmojo kėlinio pabaigoje vėl blykstelėjo „Banga“. 40 minutę A. Epifanov galva iš kelių metrų smūgiavo tiesiai į K. Timofejevą. Dar po trijų minučių atakos smaigalyje atsidūręs K. Urbaitis galva smūgiavo greta virpsto. Pavojingas buvo ir vienas paskutinių mūsų komandos bandymų – A. Tcallagov baudos smūgiu iš 30 metrų pasiųstas kamuolys praskriejo greta vartų.

Antrajame kėlinyje komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, tad pavojingų atakų buvo mažiau. Aktyvesnė prie varžovų vartų buvo „Banga“. 63 minutę A. Stezhka baudos smūgį iš dešiniojo krašto atrėmė svečių vartininkas. Po kelių minučių jis jau niekuo nebūtų galėjęs padėti savo komandai, jei po K. Urbaičio perdavimo D. Arlauskiui būtų pavykę pasiekti kamuolį galva, būnant pora metrų nuo tuščių vartų. 79 minutę „Bangai“ pavyko kontrataka, tačiau A. Juchno baudos aikštelėje uždelsė smūgiuoti ir svečių gynėjas spėjo jo smūgį blokuoti.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias. „Banga“ jau ketvirtą kartą šį sezoną išsaugojo savo vartus sausus.

Rungtynių santrauka ir komentarai - futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga“ žais kovo 30 dieną, sekmadienį, 14 valandą Panevėžyje su Pakruojo „Kruoja“.