Klaipėdos rajono savivaldybėje apsilankė italų dirigentas Christiano Frattima ir japonų operos solistė Mae Hayashi, kurie jau šį šeštadienį Minijos slėnyje džiugins gargždiškius ir miesto svečius savo pasirodymu.
Meras Bronius Markauskas su svečiais diskutavo apie tai, kaip pandemija paveikė meno pasaulį, klasikinės muzikos perspektyvas, galimybes vykdyti įvairias iniciatyvas Klaipėdos rajone.
Italas Christiano Frattima puikiai kalba lietuviškai ir Gargžduose lankosi jau ne pirmą kartą. Šį kartą jie atvyko Tarybos nario, vieno iš Gargždo festivalio organizatorių, Vaclovo Macijausko kvietimu. Dirigentą ir operos solistę Mae sužavėjo Gargždų parkas ir Minijos slėnis, kuriame jie koncertuos.
Pasak Christiano, tai puiki vieta operai ir net operos festivaliams. Svečiai taip pat prasitarė, kad gargždiškiams šeštadienį nuskambės ir niekada Europoje dar neatlikta arija. Jie ne tik dovanos savo pasirodymą, bet ir teisėjaus cepelinų virimo čempionate.
Tikimasi, kad gražus bendravimas tęsis ir toliau, o užgimusios idėjos ir iniciatyvos bus įgyvendintos.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Gargždų centrinės dalies pertvarkymui – kitų miestų patirtis
25 vasario 11, Antradienis 10:35 Paskelbtas Savivalda
-
Gargžduose tvarkomas Taikos g. kvartalas: prašo gyventojų kantrybės
24 rugsėjo 27, Penktadienis 14:34 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Gargžduose sulaikyta neblaivi vairuotoja
24 rugsėjo 26, Ketvirtadienis 12:38 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Į talką susibūrę Gargždų gyventojai miestą puošė gėlėmis (fotogalerija)
24 rugsėjo 23, Pirmadienis 12:25 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Fizinio aktyvumo akcijoje dalyvavo ir gargždiškiai
24 rugpjūčio 19, Pirmadienis 10:47 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 273 svečiai (-ių) ir narių nėra