LFF taurė – „Žalgirio“ rankose

(2 balsai)
FK ,,Banga" nuotr. FK ,,Banga" nuotr.

Šiandien Utenoje finalinėse varžybose dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Druskininkų Hermio“ taurės susikovė Gargždų „Banga“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

Rezultatu 2:1 gargždiškiai nusileido vilniečiams ir taurės trofėjus trečią kartą iš eilės atsidūrė „Žalgirio“ futbolininkų rankose.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva ir kamuolio kontrolė priklausė vilniečiams, tai patvirtino ir du pelnyti įvarčiai. 13 varžybų minutę įvartį pelnė Jakub Wilk, o 38 minutę galva į vartus kamuolį pasiuntė Linas Pilibaitis.

Antrajame kėlinyje „Bangai“ sugrįžo viltis po 57 rungtynių minutę Evaldo Grigaičio pelnyto įvarčio. Ir nors gargždiškiai dėjo visas pastangas, rezultato pakeisti nepavyko.