„Šokio pūgoje“ – medaliai Gargždų „Kregždutės“ šokėjoms

Vadovė E. Mizarė su jaunosiomis šokėjomis – E. Miliūte (kairėje) ir G. Rakauskaite. Dešinėje – čempionė V. Dapkevičienė. Kolektyvo nuotr. Vadovė E. Mizarė su jaunosiomis šokėjomis – E. Miliūte (kairėje) ir G. Rakauskaite. Dešinėje – čempionė V. Dapkevičienė. Kolektyvo nuotr.

Pirmąjį gruodžio savaitgalį Garliavoje įvyko Lietuvos kantri ir linijinių šokių asociacijos (KLŠA) čempionatas „Šokio pūga“, kuriame dalyvavo ir Gargždų šokių kolektyvo „Kregždutė“ šokėjos.

Gargždiškės grįžo iškovojusios prizines vietas ir pasidabinusios aukso bei bronzos medaliais.

Emilija Miliūtė „Novise Jr. Youth“ grupėje tapo Lietuvos čempione ir metų nuotolinių varžybų reitingo nugalėtoja – iškovota 1 vieta.

Gabrielė Rakauskaitė „Jr. Youth“ grupėje tapo Lietuvos vice čempione – iškovota 3 vieta.

Vilma Dapkevičienė „ Novise Diamond“ grupėje tapo Lietuvos čempione ir metų nuotolinių varžybų reitingo nugalėtoja – iškovota 1 vieta.

„Džiaugiamės šauniais pasiekimais ir Lietuvos linijinių šokių čempionėmis“, – sakė kolektyvo „Gargždų kregždutė“ vadovė Eglė Mizarė.