Nervingame mūšyje „Atletas“ neatsilaikė prieš „Gargždus“

BC Gargždai nuotr. BC Gargždai nuotr.

„7bet-NKL“ čempionato pirmajame pogrupyje toliau savo akcijas keliasi „Gargždų“ komanda.

Vasario 10 d. Pauliaus Juodžio kariauna namie 74:65 (25:19, 8:18, 15:11, 26:17) nugalėjo Kauno r. „Atletą“. Gargždų ekipai tai buvo 3 iš eilės laimėjimas.

Šeimininkų komandai Mindaugas Stašys per 35 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 1/4 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 16 taškų (1/2 dvit., 4/9 trit., 2/4 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

„Gargždams“ pergalę atnešė puikus žaidimas po krepšiu. Kovoje dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pranoko varžovus 40:31, o iš dviejų taškų zonos atakavo 62 proc. tikslumu (21/34 dvit.).

„Atletas“ atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (19:10), bet pristigo geresnio dvitaškių pataikymo (47 proc., 15/32 dvit.).

„Gargždai“ pirmajame kėlinyje puikiai žaidė puolime ir įgijo 6 taškų pranašumą (25:19). Vėliau puolimas pranyko, o tuo pasinaudoję varžovai iki pertraukos perėmė pranašumą (37:33).

Trečiajame kėlinyje svečiai buvo įgiję ir 7 taškų persvarą (44:37), bet atsitokėję „Gargždai“ ėmėsi darbo. Iki ketvirtojo kėlinio deficitas jau buvo pranykęs, o lemiamame ketvirtyje šeimininkai krovėsi pranašumą (60:53).

Likus 2 minutėms K. Babkauskas tritaškiu priartino „Atletą“ (65:67). Darbo ėmėsi Marius Runkauskas ir M. Stašys, kurių keturi taškai iš eilės leido „Gargždams“ išsaugoti pranašumą.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 23 (6/11 dvit., 8/8 baud., 25 naud.), Marius Runkauskas 17 (3/6 trit.), Dovydas Romančenko 13 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Ernestas Bružas 9.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 16 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 12 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Martynas Linkevičius 9 (1/5 trit., 3 per. kam.), Gytis Sirutavičius 8 (2/3 trit.), Egidijus Dimša 7 (3/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).