Gargždų „Bangos“ futbolininkai nugalėjo marijampoliečius

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 1:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmajame kėlinyje komandos nedžiugino aistruolių pavojingų epizodų gausa. 4 minutę po V. Piliukaičio perdavimo iš dešiniojo krašto A. Sousa iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį greta virpsto, o 13 minutę „Sūduvai“ pavyko surengti pavojingą kontrataką, tačiau M. Bertašius atrėmė R. Filipavičiaus bandymą iš 15 metrų.

Antrajame kėlinyje vaizdas ne itin pasikeitė, tačiau Bangai pavyko įveikti svečių gynybinius įtvirtinimus. 50 minutę užsitęsusioje atakoje D. Norvilas baudos aikštelėje parito kamuolį A. Sousa ir šio smūgis į vartų kampą buvo tikslus – 1:0.

Vėliau marijampoliečiai bandė atstatyti pusiausvyrą, tačiau didelės grėsmės M. Bertašiaus ginamiems vartams nebuvo. Sūduvos futbolininkai bandė užklupti Bangos vartininką tolimais smūgiais, bet visais atvejais kamuolys skriejo tiesiai M. Bertašiui į rankas.