„Banga“ dar sykį palaužė debiutantus

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

TOPsport A lygos“ 26-ajame ture Gargždų „Banga“ pratęsė sėkmingą tarpusavio seriją akistatose su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais. Gargždiškiai svečiuose nugalėjo rezultatu 1:0 (0:0) bei pakilo turnyro lentelėje.

Pirmame kėlinyje daug grėsmingų epizodų sukurta nebuvo. Henrique Devenso smūgis buvo blokuotas, kiek vėliau po užsitęsusios standartinės situacijos Antonio Lara bandymą atrėmė Stefanas Čupičius.

Po pertraukos kurį laiką abi komandos žaidė ramiai, bet kėlinio viduryje „TransINVEST“ perėmė iniciatyvą. Ernestas Stočkūnas atliko du pavojingus perdavimus, tačiau Linas Pilibaitis ir H. Devensas iš gerų padėčių nepataikė į vartų plotą.

Pergalę „Banga“ užsitikrino 80-ąją minutę, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į savo vartus pasiuntė Arminas Čivilis.

Gargždų klubas su 34 taškais pakilo į 4-ąją vietą, „TransINVEST“ ekipa turi 23 taškus bei žengia devinta.